Натуральна керамічна черепиця - найбільш поширений у країнах Європи матеріал, для покриття даху. Часто її купують ті, хто є поціновувачами культури, історії та мистецтва. Кераміка - найдавніший покрівельний матеріал. Вона з'явилась ще в Давньому Римі. Під час розкопок знаходять не лише рештки стін, але й даху (залишки кераміки). Це підтверджує той факт, що керамічна черепиця дійсно довговічна та надійна. 

Раніше черепицю виготовляли з глини, як і зараз, але зовсім за іншою застарілою технологією. Тепер гончарну глину змішують з пластифікатором та перемішують до однорідної маси. Далі глину "обжарюють" при температурі 1000 градусів. Натуральним кольором металочерепиці є червоний, як цегла. Для того, щоб черепиця набула властивостей відштовхувати воду на її поверхню наносять агноб або глазур, іноді спеціальну глину. 

Завдяки своїй універсальності та доступності матеріалів для виготовлення, металочерепиця користується великою популярністю та застосовується в багатьох сферах. 

Основною перевагою є теплоізоляція. Це допомагає під час морозів зберегти тепло у покрівлі. Тобто, літом - металочерепиця збереже приємну прохолоду у вашому будинку, а взимку полегшить  обігрів приміщення. 

Таке покриття є абсолютно екологічним та не засмічує атмосферу шкідливими речовинами. Кераміка не горить та не є електростатичною.

На жаль, у черепиці є декілька незначних недоліків. Погана герметичність. Тому під керамічну черепицю укладають покрівельну плівку. Тоді ваш дах буде добре герметизований, повністю непроникний для снігу та дощу. Це додаткові витрати. Але так ви забезпечите собі якісну покрівлю і будете в безпеці від атмосферних опадів. 

Неякісно оброблена черепиця дуже крихка та нестійка до опадів. Тому під час покупки добре вибирайте виробника. Почитайте інформацію про компанію або відгуки. Тут краще заплатити більше, ніж зекономити. 

Також кераміку раніше не використовували в лісових чи болотних місцевостях, бо вона схильна до обростання мохом. Але зараз її поверхню обробляють просочувальною рідиною, яка не дозволяє наростати мохові.

Отже, натуральна керамічна черепиця - той матеріал, який варто вибрати для свого будинку. 

Компанія "Урсус" пропонує широкий асортимет покрівельних матеріалів. Натуральну керамічну черепицю можна придбати у нас! Також в наявності черепиця koramic, бетонна черепиця, покрівельні аксесуари та багато інших товарів для вашого ідеального даху. Ми пропонуємо лише якісну продукцію від провідних, перевірених часом, виробників - CREATON AG (Німеччина), EURONIT (Польща), TONDACH (Австрія).

Щоб замовити, перейдіть на сайт в розділ "каталог"!