Існує два види утепелення даху: тепла та холодна крівля. Вони кардинально різні. Давайте розберемось що це і чому так називається, та яка конструкція покрівлі з м'якої черепиці.

Під час "теплої крівлі" утеплюють скати даху. Тому, якщо ви плануєте облаштувати на горищі мансарду - це правильний вибір крівлі. Для цього потрібно створити своєрідну крівельну систему. Під черепицею може утворюватися конденсат. Потрібно забезпечити гідроізоляцію, щоб уникнути просочення вологи. Плівка не підійде, бо є непроникною для пари. Найкраще використати мембрани. Так волога буде виходити назовні. Мембрани економлять місце, бо не потребують спеціальних зазорів. 

Спочатку потрібно ізолювати розжолобок (яндолу). Починаючи зверху, мембрану прокладають по всій довжині. Важливо використати будівельну стрічку тієї ж марки, що мембрана. Рулони потрібно розгортати горизонтально і класти від карниза до конька. Головною особливістю є алгоритм - утеплюємо дах, а далі кладемо пароізоляцію. 

Коли користуються методом "холодої крівлі" скати утеплювати не потрібно. Утеплювач кладуть лише на нижню частину горища. Скати так провітрюються, а в будинку зберігається тепло. Тут можна використати плівку, а не мембрани, але так, щоб вона провисала і конденсат витікав. Як і для теплої крівлі гідроізоляцію кладуть горизонтально (з нахлестом 15 см).

Монтаж металочерепиці. 
Коли лист металочерепиці прикриває весь скат даху, то монтаж починають з коника. У першому листі потрібно перевірити розташування щодо торця та карнизу. Він повинен виступати хоча б на 5 см. Далі можна сміливо монтувати черепицю справа наліво або зліва направо. Кожен лист повинен бути паралельний карнизу. 

Щоб успішно покласти металочерепицю потрібно мати якісні лати, гідроізоляцію та покрівельний матеріал. Зверніться до спеціалістів для того, щоб не витрачати дарма кошти та час на перемонтаж. Компанія "Урсус" надає якісну консультацію щодо конструкції даху. Ми розуміємо, що вибір покрівлі - важливий крок для вас.

Ми пропонуємо купити покрівельний матеріал для даху ціна якого доступна. Це матеріали від відомих компаній як CREATON AG (Німеччина), EURONIT (Польща), TONDACH (Австрія). Запрошуємо до довгострокової співпраці всіх зацікавлених.

Щоб дізнатися деталі оплати та доставки, зателефонуйте нам або напишіть лист! Не зволікайте!