Що ми знаємо про більярд? Які були першопочатки цій грі? Де зародилася ця гра? Відповісти одразу важко, але одне знаємо точно, це те, що ця гра приносить нам неабияке задоволення, азарт і гарне проведення часу. На сьогоднішній день, більярд є однією з найпоширеніших і затребуваних ігор, а тому попит на спеціалізоване обладнання тільки зростає. І кажучи правду, ця гра до душі не тільки дорослим, але й дітям. Тому, є спеціалізовані юнацькі більярдні столи, які зможуть прекрасно підготувати дитину до дорослого варіанту гри. Здається, що кожному з нас, не раз приходить в голову, що набагато дешевше буде мати свій власний більярдний стіл, ніж ходити черговий раз в більярдний клуб. На сьогоднішній день, продаж більярдних столів ведеться практично в будь-якому великому місті, тому, вибір досить великий і зробити покупку не складе труднощів. Але перш ніж купити більярдний стіл, потрібно трохи розібратися в його особливостях і навчитися деяким важливим моментам.

Для початку визначитися, якому тип гри, в більярді, Ви віддаєте перевагу. Це “Російська піраміда” (російський більярд), “Пул” або може “Снукер”? Розміри ігрового поля для “Російського більярду” складають від 7 до 12 футів, для “Пулу” - 7, 8 і 9 футів, для “Снукера” 10 і 12 футів. Більярдні столи можна поділити на категорії: аматорські, професійні та ексклюзивні.

Матеріали для виготовлення столів. Цей критерій надзвичайно важливий, якщо виріб буде експлуатуватися часто. Велике навантаження припадає на борти, адже саме на них гравець спирається, виробляючи удар. Традиційно каркас більярдного столу робиться з масиву твердих порід дерева (ясеня, дуба, вільхи або бука) або з МДФ високої щільності, оскільки цей матеріал менш чутливий до вологості і перепадів температур. Підстілля і опори виготовляють з МДФ, борта - з МДФ або з масиву твердих порід. Ідеальним виходить більярдний стіл, виконаний повністю з МДФ (як по ігровим характеристикам, так і за зовнішнім виглядом).

Більярдні плити. Головні вимоги до основи ігрового поля - це рівна поверхня і хороший гуркіт куль. Це основа гри. Кращим матеріалом для основи ігрового поля вважається натуральний графітовий сланець "Ардезія". Для більярдних клубів та ігрових залів, рекомендовано застосування більярдних плит товщиною не менше 45 мм з горизонтальним кріпленням бортів до плити, що значно зменшує вібрацію при грі, а ігрові характеристики таких столів (гуркіт куль, відскік) значно вище, ніж столів на тонкій кам'яній плиті. На столах з ігровою поверхнею зі сланцю проводяться всі великі змагання. Для недорогих більярдних столів аматорської серії в основі ігрового поля часто використовують ЛДСП товщиною 16 мм.

Бильярдне сукно. Більярдне сукно - забезпечить абсолютно «гладку» поверхню більярдного столу, по якій куля покотиться точно відповідно за заданим напрямом. Сукно розрізняється по товщині, ворсистості і щільності.

Дизайн. Більярдні столи можуть бути виконані в різних стилях. Це може бути класика, модерн чи ультрасучасний хайтек. У цьому відношенні радити важко, адже головне - гармонія всього інтер'єру кімнати. Якщо Ви бажаєте купити більярдний стіл то Вам саме до компанії «ТТ-Більярд». Ми пропонуємо Вам унікальні дизайнерські рішення - сталеві, цільно-дерев'яні та збірні - і готові розглянути Ваші побажання. При цьому ціна на столи для російського більярду кардинально відрізняється: матеріал ніжок має набагато менше значення, ніж плита.

Якщо Ви бажаєте купити дійсно якісний та надійний стіл для більярду, не витрачайте свій час на зайві пошуки! Звертайтеся просто зараз до компанії «ТТ-Більярд»! Завжди раді Вам допомогти!