Якщо ви думали, що газ і електрика є єдиними способами готувати, то ми змінимо ваше уявлення про це. Індукційна плита - це майстер швидких змін. Такі поверхні досить делікатні, щоб розтопити масло і шоколад, але водночас досить потужні, щоб закип'ятити шість чашок води всього за три хвилини. Хоча ця технологія вже популярна в Європі, вона мало відома в Україні.

Що ж таке індукція?

Індукція принципово унікальна тим, що вона використовує електромагнітну енергію, щоб безпосередньо нагрівати горщики та каструлі. Для порівняння, газова та електрична кухонні плити побічно нагрівають, використовуючи або конфорку, або нагрівальний елемент для підігріву посуду з неї.

Індукційні кухонні плити не використовують конфорки або нагрівального елементу під каструлею. Замість цього вони використовують серію магнітів, які збуджують атоми заліза в каструлі, щоб генерувати тепло. Такий принцип роботи дає можливість нагрівати лише дно посудини, а не чекати допоки розігріється конфорка.

Це означає, що кухонна індукційна плита не тільки нагрівається набагато швидше, але й має набагато точніший контроль температури. Індукційні варильні поверхні можуть досягати широкого діапазону температур, і вони забирають набагато менше часу, ніж їх електричні або газові аналоги. Крім того, поверхня кухонної плити залишається прохолодною, і вона автоматично вимикається при знятті посуду тому безпека від опіків гарантована. Особливо це актуально для сімей з малими дітьми.

Насправді, майже по всіх підрахунках, індукція швидше, безпечніше, простіше і ефективніше, ніж газ або електрика. Вам також не доведеться витрачати багато часу на прибирання. Оскільки поверхня не нагрівається, її дуже легко чистити, а шматочки, які падають під час готування не пригорають і тому легко зчищаються. Така плита не впливає на температуру в приміщенні, що є беззаперечним плюсом, особливо в жарку погоду.

До того ж, такі плитки мають стильний сучасний дизайн та компактні. Для таких плиток рекомендують обирати посуд з ферромагнітними якостями, сталеву, чугунну, емальовану, з металевим дном. Не підходить керамічний, мідний, глиняний, алюмінієвий та скляний посуд.

Однією із найвагоміших причин чому такі плити ще не увійшли в побут, є відносно висока ціна. Переваги індукційних плит однозначно компенсують її, до того ж така плитка значно економніша за електричну.

Купити плитку такого типу ви можете на сайті нашого інтернет-магазину за допомогою корзини, або зателефонувавши за номером, вказаним на сайті. Допоможемо з вибором та проконсультуємо вас!