Раніше у заміських будинках було таке собі складське приміщення під дахом, де полюбляли гратися діти, а дорослі забороняли. Як ви вже здогадалися його назва - горище. Все модернізується і отримує нові назви. Зараз таке приміщення зовсім не є притулком для павуків та щурів. Там облаштовують повноцінні кімнати. Вони отримали назву - мансарда. Тепер жоден котедж важко й уявити без такого багатофункціонального приміщення. Там дуже просторо, затишно та вистачає свіжого повітря. Напевно тому, мансарди набули такої популярності.

Вікна "очі" мансарди, є найголовнішим елементом. Саме вони створюють ту приємну атмосферу та забезпечують циркуляцію повітря. Забудьте про мансарду без хороших вікон. Це неможливо. Якісне мансардне вікно повинно бути герметичним, добре пропускати світло, зберігати тепло, витримувати атмосферні зміни. Тільки після вибору вікна можна думати про створення затишної спальні, дитячої або навіть ванни на старому горищі вашого будинку. 

Перед покупкою і установкою такого чуда як мансардні вікна ціна яких, повинна відповідати якості, потрібно знати декілька правил по догляду. Якщо вікно дерев'яне, то його час від часу потрібно покривати лаком (при виготовленні це роблять одразу, але потім треба повторити процес). У мансардних вікон є спеціальні жолоби, по яких стікає вода. Вона повинна проходити вільно, тому їх потрібно іноді очищати від комах або пилу. Також важливо часто мити скло, бо воно розташоване під таким кутом, що вікно схильне частіше забруднюватись. 

Якщо ви поставитесь серйозно до вибору дизайну інтер'єру, виробника мансардних вікон та процесом догляду за ними, то мансарда прослужить довго і дивуватиме своїм затишком наступні покоління.

З інтер'єром "під дерево" найкраще поєднуються дерев'яні мансардні вікна. Металопластикові більш прості у догляді та в певній мірі більш довговічні. Та вибір за вами. Щоб бути у безпеці вибирайте вікна з міцним склом, яке витримає сильні механічні навантаження, сніг, вітер, дощ.

Компанія "Урсул" пропонує вашій увазі мансардні вікна велюкс. Зовнішній маркізет захищає від світла, а москітна сітка – від комарів та мух. В асортименті також інші вікна від провідних європейських виробників. Займаємось постачанням натуральної керамічної черепиці та інших товарів. Зателефонуйте, щоб отримати консультацію щодо конструкції даху або замовити товар.

Чекаємо ваших дзвінків!