Обладнання з нержавіючої сталі — чудове та функціональне як для домашнього господарства, так і для використання в закладах громадського харчування. Це гігєнічний, довговічний та надійний матеріал. Такі кухонні меблі мають гарний зовнішній вигляд, через відсутність пор та тріщин виключають можливість накопичення бактерій, легко відчищаються, не піддаються корозії.

Відома річ, що для того, аби будь-яке обладнання прослужило довго, не втратило функціональні властивості та первинний зовнішній вигляд, за ним потрібен систематичний догляд. І хоча нержавіюча сталь не вибаглива у догляді, декілька правил та порад стануть корисними для власників такиї виробів.

1. Постійність догляду. Набагато легше підтримувати чистоту, ніж відшкрябувати застарілі плями.

2.  Для того, щоб запобігти появі вм'ятин та подряпин, намагайтесь не допускати падіння тяжких предметів на поверхню.

3. Дуже гарячий посуд може спричинити появу плям, тому радимо уникати таких дій.

4. Рекомендують після кожного використання мийку чи робочу поверхню промивати теплою водою від залишків їжі та витирати насухо.

5. Для того, щоб не лишалось осаду, якщо вода насичена залізом та вапном, краще поставити відповідні фільтри.

6. Для того, щоб відмити стелажі з нержавіючої сталі чи будь-яку іншу поверхню, не бажано використовувати абразивну чи металеву губку. Засоби з абразивними частинками теж пошкодять поверхню. Від такої механічної дії на сталі залишаються подряпини.

7. Засоби, що містять хлор роз'їдають поверхню та залишають на ній плями.

8. Існують спеціальні засоби, які залишають на нержавійці особливу захисну плівку, котра оберігає від дрібних пошкоджень та забруднень. Існує підручний засіб для створення такого роду захисту. Якщо натерти поверхню харчовим маслом, вона покриється схожою плівкою.

9. Перед тим, як використовувати новий засіб, варто на непомітній ділянці перевірити, чи не псує він нержавіючу сталь.

10. Дрібні подряпини можна відполірувати спеціальними пастами для металів.

Як бачите, догляд за кухонними меблями з нержавійки не складний, а функціональність їхня ідельно підходить для використання при приготуванні їжі, особливо у великих масштабах.

Компанія «Стеллар» пропонує обробні столи з нержавійки, полиці, мийки та багато іншого товару. Якщо ви не знайдете в каталозі саме такого обладнання, як вам потрібно, ми готові виконати індивідуальне замовлення. Працюємо по всій Україні. На товар надаємо рік гарантії. Завітайте на сайт та оберіть необхідне, а ми раді будем проконсультувати вас!