У сучасному світі є безліч пристроїв, що працюють на батарейках. Але звичайні батарейки, як ми добре знаємо, недовговічні. Тому з'явилася потреба в батарейках з довшим терміном придатності та більшою потужністю. Так виникли літієві батарейки, напруга в який сягає - від 1.5 до 3.7 В.

Літієві батарейки — автономне джерело живлення, що виробляє постійний струм. Використання таких батарейок має доволі широкий спектр: від калькуляторів до медичного обладнання. Також батарейки мають різну форму та маркування. Позначки для всіх однакові (типу АА). Перед покупкою, звертайте увагу на ємність, тип і вольтаж виробу. Пам'ятайте про здатність батарейок до втрати ємності елемента живлення. Це може відбутися як при застосуванні, так і при зберіганні виробу.

При виготовленні літієвих батарейок використовуються різні метали: літій-діоксид сірки, літій-йод, літій-оксид міді, літій-тионилхлорид, літій-фторуглерод, літій-дисульфід заліза, літій-діоксид марганцю. Вибір металу для створення батарейок такого типу дуже важливий. Один від одного метали відрізняються робочою напругою та енергоємністю.

Окрім літієвих батарейок, літієві сполуки містять також акумуляторні батарейки. Вони теж досить зручні в використанні, адже мають функцію підзарядки. Такий тип батареї використовується практично в усіх портативних електричних приладах. Акумуляторні батарейки бувають 2 видів: літій-іонна батарея та літій-полімерна батарея.

Такі елементи живлення теж мають досить високі робочі характеристики. Мінус таких батарейок в тому, що вони є дуже чутливими до перезарядження, тому в зарядках повинен бути обмежувач заряду і розряду. Літій-полімерні батареї це поліпшені літій-іонні, але вони поки не зручні для використання. Акумуляторні батарейки слід зберігати в зарядженому вигляді в сухому прохолодному місці та підтримувати робочу температуру.

В порівнянні з іншими елементами живлення, батарея Li характеризуються надійністю і здатність працювати в екстремальних умовах. Літієві батарейки мають здатність віддавати набагато більше енергії та мають більший термін придатності. Вони здатні працювати у широкому спектрі температур, що дуже важливо для професійної техніки.

«Антап» є постачальником відомих європейських брендів з досвідом виробництва понад 50 років. Якість, надійність та репутація здобута роками. Даємо гарантію якості до 24 місяців.

Ми працюємо оптом та вроздріб з передоплатою 100 %. Доставка по всій території України перевізником «Нова пошта» на наступний день після підтвердження надходження коштів на рахунок компанії.

Купити літієві батарейки можна, оформивши замовлення через корзину або звернувшись за контактними номерами до менеджера-консультанта.