Тема встановлення лічильників є досить актуальною сьогодні. Це пов'язано зі збільшенням цін на воду та зміною тарифів споживання. Сегмент ринку даного товару є досить обширним. Тому дуже важливо не помилитися серед такої великої прозиції, і вибрати найоптимальніший водолічильник за доступною ціною.

Магазин «Антап» пропонує вам різні типи лічильників на воду, що допоможуть вам заощадити ваші кошти та час. Особливою популярністю серед наших клієнтів користується ультразвуковий лічильник води.

В чому ж його особливості?

Особливістю роботи ультразвукового лічильника є електричні сенсори, які створюють коливання і приймають їх назад, в результаті чого ультразвук проходить через водний потік, тим самим вимірюючи показники води. В водяний лічильник вмонтований спеціальний чіп, який аналізує інформацію і переробляє її. Також в водолічильнику є архів, куди при відключенні електроенергії зберігаються всі попередні дані.

Напевне, зараз ви подумали про шкоду ультразвуку для здоров'я? А от і ні! Він цілком безпечний для домашнього та промислового використання. Тому що хвилі поширюються тільки на воду, рідина його нейтралізує.

Лічильник з великою точністю вимірює осяг води в індустріальних очисних спорудах, автономних каналізаціях і відкритих системах. Ультразвуковий лічильник досить зручний в обслуговуванні, має запобіжник високої напруги електромереж.

Щоб отримати показники застосовується область і швидкість потоку. Прилади обліку води відстежують процес наповнення каналізаційної системи, контролюють відхідну частину, аналізують притоки. Ціна такого товару буде залежати від комплекту, розміру каналізаційних труб, кількості променів і каналу ультразвуку. Фіксація приладу відбувається за допомогою кабельних, бездротових і модельних зв'язків.

Витратомір складається з витратомірної ділянки, обчислювача і двох передавачів імпульсів. Витратомірну ділянку виготовляють з латуні, бронзи або нержавіючої сталі. Ультразвуковий лічильник з високою точністю та в широкому діапазоні вимірює витрати води. Він не має рухомих частин в проточній частині та не вносять істотного гідравлічного опору. В прилад вмонтований архів, де зберігаються всі показники.

Водолічильники проводять індикацію миттєвої витрати води та вирізняються довгим терміном служби. Ультразвуковий лічильник води призначений для вимірювання та обліку витрати води в системах холодного/гарячого водопостачання, з можливістю створення системи диспетчеризації та збору даних.

Лічильник надійний та вигідний у використанні. Магазин «Антап» пропонує придбити лічильник води від надійного виробника за низькою ціною! Європейська якість та гарантія від виробника гарантовані!

Замовити ультразвуковий лічильник води можна на сайті або за контактним телефоном. Працюємо з передолатою, замовлення відправляємо на другий день після оплати. Доставка діє по всій території України.