Настільний футбол - чудове доповнення до будь-якого ігрового залу. Ця дуже популярна і захоплююча настільна гра, весела і конкурентоспроможна, і її можна зіграти як декількома, так і двома людьми. На ринку є безліч настільних столів, тому він може бути дуже гнітючим, намагаючись вибрати правильний стіл для ваших потреб.

Є два класи настільного столу: професійні та домашні моделі.

Професійні настільні столи зазвичай включають в себе більш просунуті функції. Більшість професійних столів побудовані по більш високому стандарту, ніж середня домашня модель. Це зазвичай означає більш якісні матеріали і майстерність - але це не завжди так. Домашні моделі - для гри в колі сім'ї та друзів. У цьому випадку підійде практично будь-який настільний футбол, тому що навантаження на нього під час гри буде помірним, і вибір такого столу - це лише справа смаку і фінансових можливостей.

Так на що ж звернути увагу? 

Габарити. Необхідно вибирати ті габарити, які Вам підходять. В основному для виготовлення корпусу столу використовуються три види матеріалу: ДСП; МДФ - корпуси з цього матеріалу найчастіше покриваються наклейкою; фанера - цей матеріал вважається кращим для виготовлення корпусу настільного футболу.

Поле. Крім розмірів дуже важливим є якість його поверхні - на ній не повинно бути нерівностей. Поле, як правило, виготовляються з фанери, пластику або розжареного скла.
Основне навантаження, під час гри, проводиться на втулки ковзання. Як правило, настільний футбол оснащений пластиковими втулками або спеціальними підшипниками.

Штанги - трубки, на які кріпляться фігурки футболістів. Міцність штанги дуже важлива, так як навіть при невеликій її деформації або вигині обертання фігурок гравців буде утруднено. Для виготовлення штанг використовують нержавіючу сталь або нікельовану трубку.

Ручки. У настільному футболі ручки роблять із пластику, дерева або каучука різних форм.

Амортизатор - дуже важлива частина настільного футболу. Амортизатори кріпляться на штанги між крайніми фігурками футболістів і внутрішньою стороною бортів столу для пом'якшення ударів і безпеки рук гравців.

Викочування м'яча. Це те місце, звідки після забитого гола витягується м'яч. Зручніше, коли він розташований на боці гравців, а не з торця корпусу.

Футболісти - фігурки, які вкрай важливі для естетичного сприйняття. Тому, велику роль відіграє якість їх забарвлення, форма і схожість з людьми.

М'ячі. При виборі м'яча рекомендується вибирати м'яч того розміру, який йшов в комплекті зі столом, або який проходить в отвір бокового борту вашого настільного футболу. Потім зверніть увагу на матеріал, з якого виготовлений м'яч. Для ігор у домашніх умовах краще вибирати корок, так як м'яч з корка буде виробляти при грі менше шуму. Естетичніше виглядають пластикові м'ячі, особливо рифлені і пофарбовані під справжній футбольний м'яч, але їх купувати не рекомендується, так як фарба з цих м'ячів може залишати сліди на ігровому полі. Існують поліетиленові м'ячі - вони, як правило, оранжевого кольору з жорсткою поверхнею і поліпропіленові м'ячі - в основному, білого кольору. Ці м'ячі ідеально підходять для серйозної гри.

В інтернет-магазині ТТ Більярд ви можете купити настільний футбол різних моделей, що відрізняються між собою дизайном і загальною конфігурацією за дуже вигідними цінами. Також є всі необхідні аксесуари і деталі до нього.