В сучасному світі не можливо обійтися без такого продукту як рослинна олія. Але щоб створити цей корисний і цінний компонент потрібне спеціальне обладнання для виготовлення соняшникової олії. Щоб отримати олію з рапсу, сої та насіння соняшника використовують особливий прилад - олійний прес. 

Олійний прес працює за складною технологією. Спочатку в трубу живильника завантажують підготовлений продукт (мезга). Звідти він переходить у зернову камеру. Кількість місця в камері обмежена, тому її постійно треба регулювати (під час безпереривної роботи). Для цього є заслінка, яка не дозволяє проникнути надмірній кількості продукту. Шляхом постійного довантажування ви отримаєте олію. Під зерновою камерою знаходиться спеціальний резервуар куди вона стікає. 

У процесі проходження мезги, вона піддається дії шнекового валу. Завдяки чому здійснюється сильний тиск на масу. Завдяки тому, що зернова камера ребриста всередині, олія більш якісно виділяється з мезги. Процес обертання зерна протидіє обертальній силі валу і збілушується сила тертя. Так з мезги виділяється в декілька разів більше олії. 

Для хорошого проходження олії в резервуар зернову камеру виготовляють з отворами потрібного діаметру. Якісною робота олійного пресу вважається тоді, коли олія проходить вже через перші отвори. Оскільки, на виході із зернової камери олія стікає все повільніше та її кількість дуже  зменшується. 

Коли цикл виділення олії завершується, її виливають з резервуару на подальшу переробку. В камері залишається так звана макуха, яку потім виймають і подрібнюють для подальшого використання. 

Прес для віджиму олії можна замовити в інтернет-магазині ТОВ "Лаврін". Також ми пропонуємо шнекові транспортери, екструдери, шнековий гранулятор, змішувачі кормів, калібратор насіння та інші якісні товари. Шукайте їх в каталозі на нашому сайті. Просимо звернути увагу на олійний прес шнековий ММШ-450. Його можна застосовувати без попередньої обробки сировини. Він виробляє 400-450 кілограмів готового продукту всього за годину. Габарити середні для даного типу обладнання - 2500x1300x1800 мм. Маса становить 720 кг. Детальний опис читайте в описі товару. Доставка здійснюється будь-яким зручним для вас перевізником. Про оплату домовимось за телефоном.

Щоб замовити, додайте в корзину або зателефонуйте нам!