Будинок - таке місце, де все має бути ідеально зручним. Кожна дрібниця продумана і облаштована таким чином, щоб людині було комфортно жити там. Це на перший погляд здається, що це дрібниці, і вони не так вже й важливі. Але це далеко не так. Тільки розуміти це починаєш лише тоді, коли на собі відчуваєш їх відсутність. Робити звичайні речі поліфункціональними - взагалі мистецтво. Але якщо ви вже вирішили, що вашим принципом буде «комфорт понад усе», то потрібно його дотримуватися.

Ці критерії стосуються і ванної кімнати. Це взагалі друге місце після кухні, де все-все повинно бути під рукою і в той же час не заважати. Як ви сушите рушники? Чи використовуєте ви рушникосушки? Це обов'язково має бути в кожній ванній. Знаєте, зараз взагалі важко уявити ванну без рушникосушки.

Рушникосушка для ванної існує у багатьох видах. Відрізняються вони за різними показниками. Це і за формою (можуть бути драбинкою, змійовиком), розміром, дизайном, матеріалом (можуть бути з нержавіючої сталі, міді, латуні, металу). Вид рушникосушки залежить і від методу підключення, від покриття (фарбування, напилення, полірування), від гарантії від виробника.

Залежно від способу нагрівання рідини всередині рушникосушки бувають електричними, проточними і комбінованими.

Електро рушникосушка у ванну - ідеальний варіант для будь-якої квартири і її жителів. Встановлювати їх можна в будь-якому зручному місці, працюють вони автономно. До речі, ці сушарки прекрасно підходять і для кухні, і для передпокою, і для будь-якої іншої кімнати, де вони потрібні, а не тільки у ванній. Єдина вимога для цього пристрою - електрика.

Під час опалювальних сезонів хороші водяні (проточні) рушникосушки. Це своєрідні змійовики. Просто труби, але вигнуті. Бувають ще й у вигляді драбинки, але облаштовані таким же чином. Такі пристрої знайдуться в кожній ванній. Але це не зовсім зручно, оскільки сушити водяна рушникосушка (драбинка) зможе тільки тоді, коли буде опалення.

Комбіновані рушникосушки - ідеал. Вони об'єднали і ті, і ті функції і здібності. Але є один недолік, вони занадто дорогі у порівнянні з водяними й електричними. Але це того варте.

Таурус готовий надати своїм покупцям величезний вибір рушникосушок зі сталі, нержавіючої і полірованої. Такий апарат не тьмяніє з часом, його не потрібно фарбувати і він не втрачає блиск з часом.

Дизайнери весь час працюють над удосконаленням агрегатів. Результатами роботи можна вже милуватися, так як представлені рушникосушки Phyton, Ultra, Atlantica, Cyclone, Prestige.