Всім відомо, що робота на себе значно складніша за працю на чужу фірму. Такий крок потребує рішучості, відповідальності та наражає людей на певні ризики. Проте, власна справа набагато приємніша та перспективніша річ. Коли ви займаєтесь тим, чим подобається і отримуєте з цього прибуток — робота починає приносити задоволення.

Однією із універсальних та успішних справ є продаж господарських та побутових товарів. Адже світильники, лампочки, навушники, комп'ютерні аксесуари, зарядні пристрої потрібні кожному і не втрачають актуальності.

Розглянемо декілька порад щодо відкриття подібних магазинів.

1. Приміщення у правильному місці та добре оформлене — це 50 % успішного старту. Звісно, такий магазин найкраще відкривати ближче до центру, або біля ринку, адже в такому випадку у магазин заходитиме більша кількість людей, що особливо доречно з неоднорідним асортиментом товару. Якщо ви купуєте чи знімаєте приміщення в жилому будинку, важливо, щоб вхід знаходився зі сторони проїжджої частини а не у дворі. Якщо ви знімаєте бутік в торговому центрі, зверніть увагу на відвідуваність закладу, адже якщо через це приміщення проходить мала кількість людей, краще підшукати інший варіант.

2. Обладнання варто розташовувати з максимальною зручністю для покупця. Це можуть бути стелажі, вітрини, кошики, стійки.

3. Асортимент рекомендують виставляти різноманітний. На деякі товари не потрібно робити велику накрутку, продавати за ціною, близькою до собівартості та меншою ніж у конкурентів. Такий маркетинговий крок дозволить зробити накрутку на інші товари більшу. Покупець придбає необхідне за низькою ціною і разом з тим прихопить ще кілька речей уже з більшою накруткою. Тому, важливо знайти хороших оптових постачальників.

Свої послуги пропонує інтернет-магазин «Тут Опт». Товар, що представлений на сайті за низькими оптовими цінами, характеризується відмінною якістю. Якщо ви здійсните покупку на суму від 5000 гривень — ми доставимо продукцію безкоштовно у ваше місто. Для постійних покупців діє накопичувальна система бонусів. Професійні консультанти допоможуть обрати товар. Регулярно оновляємо асортимент та розширюємо його. Тут ви знайдете безліч необхідної продукції: великі навушники, колонки, зарядні пристрої, лампочки, світильники, товари для особистої гігієни, електричні та ручні інструменти, ножики, годинники та багато іншого. Не будемо перераховувати все, запрошуємо вас переглянути, адже краще 1 раз побачити аніж 100 разів почути.

Ми створили всі умови для успіху вашого бізнесу!