Кожен бізнесмен знає, що будь-яка успішна справа, чи це магазин електроінструментів, чи салон краси, розпочинається з підрахунків. Що, як, для чого і коли рахувати розглянемо в даній статті.

Стосовно запитання коли, відповідь однозначна: від початку і постійно. Бізнес починається з ідеї, а далі слідують розрахунки, які продовжуються постійно і визначають успішність справи.

Для чого? Щоб правильно розрахувати сили і швидкий старт не став швидким закінченням. Також ці показники демонструють розвиток компаніїї.

Що рахувати. Розділимо розходи на такі групи:
- разові;
- щомісячні;
- непередбачувані.

Разові включають:

1. реєстрацію та інші паперові роботи;
2. оформлення приміщення та його купівля. Важливо: вивіска грає значну роль і чим привабливіша вона, тим більше покупців завітають в магазин;
3. розробка сайту;
4. торгове обладнання;
5. перша закупка товарів.

Щомісячні витрати:
1. оренда площі;
2. зарплата персоналу;
3. податкові витрати;
4. реклама.

До непередбачуваних витрат потрібно бути готовим і мати фінанси для таких випадків.

Як рахувати? Детально. Не варто виписувати приблизні суми. Цифри не беруться з голови, їх дізнаються з каталогів чи за допомогою телефонних дзвінків. Так ви забезпечите точність підрахунків. Для початку потрібно виписати статті витрат, приблизний список яких уже написаний вище, а далі вносити цифри. Після підсумування у разі необхідності оптимізуйте витрати. Нотуйте лише реальні суми. Ні в якому разі не занижайте їх.

Стосовно ж доходів, це всього лиш одна стаття —  продажі магазину. На їхній розмір впливає багато факотрів: кількість населення міста, розташування магазину, конкуренція, асортимент товару, ментальність місцевих жителів.  

Середній термін, за який окупиться магазин господарчих товарів — 2,5 роки. Він може бути й коротшим при грамотному керівництві та постійній рекламі.

Для початку вашого успішного бізнесу компанія «Тут Опт» пропонує оптові поставки продукції гоподарського призначення. Маємо широкий асортимент товарів високої якості. Співпраця з нами вигідна, адже ми надаємо привабливі умови: для постійних клієнтів діє накопичувальна система, а при здійсненні покупки на суму від 5000 гривень — доставка товарів оплачується нами. Тут ви можете купити лампу, зарядні пристрої, комп'ютерні аксесуари, світильники, годинники та безліч іншої продукцїї, яка не втрачає своєї актуальності. Наші консультанти допоможуть обрати найкращий варіант серед можливих. Регулярно оновлюємо асортимент. Розпочинайте успішну справу з нами!