Устаткування ванних кімнат є важливою частиною затишку будь-якого господаря і господині. Усе повинно бути зручним, практичним і виправданим. Тому купувати щось або не купувати, потрібно вирішувати разом і зваживши всі аргументи.

Рушники і ванна - поняття нероздільні. Але ці рушники потрібно ще й сушити, оскільки використовуємо ж ми їх за прямим призначенням. Для цього чудово підходять рушникосушки в ванну. Зручності для них не позичати. Усі, хто вже скористався цим шедевром, кожен день дякують його творцю. Якщо ви ще не встигли придбати або ж сумніваєтеся в практичності, то дарма. Але перед тим, як мчати в магазин за диво-сушаркою, потрібно дізнатися кілька критеріїв, за якими і будете вибирати собі помічника.

Почнемо з того, що рушникосушки є трьох видів: водяні, електричні і комбіновані. Водяні гріються за рахунок теплої води, яку подає система. Але ефективно це тільки під час опалювального сезону, оскільки в інші пори року вода в них холодна. Електричні - прекрасно почувають себе в будь-якій ванній. Комбіновані - передбачають використання і води, і електрики, у залежності від обставин. Але останні дорогуваті порівняно навіть з електричними. Тому найоптимальнішим варіантом буде сушарка для рушників електрична.

Електросушарка має купу неспростовних переваг:

- привабливий дизайн;

- ніяких протікань, як то буває з водяними;

- незалежність від тиску в системі гарячого водопостачання (яка вода, ви про що?);

- простий монтаж;

- самі вибираєте, де встановити;

- регулювання температури нагріву;

- вільне вмикання/вимикання в разі необхідності на першу вимогу.

Кількість поглинутої електроенергії залежить безпосередньо від тенів, які і приводять пристрій у дію. Це може здатися недоліком, але лише здатися. Сучасні моделі рушникосушок, які працюють за допомогою струму, облаштовані таким чином, що їхні тени працюють в автоматичному режимі і самі вимикаються час від часу. Як ви собі захочете, так і запрограмуєте. Так що це прекрасно заощадить і ваш час, і гроші.

Хоча монтаж і простий, поставитися до нього варто дуже серйозно. Буде правильно і безпечно все ж звернутися до майстра. У ванній кімнаті завжди підвищена вологість, це може бути небезпечним для життя. Але якщо сушарка для рушників електрична встановлена правильно, із дотриманням усіх умов (там прихована проводка, вбудовані спеціальні розетки), то все буде добре і зовсім безпечно для користувачів.