Дерев'яні будинки - це більш екологічна та економічна альтернатива, ніж будинки з традиційної цегли та бетону. Дерево не лише є частиною природи, але його використання є корисним для навколишнього середовища. Ці будинки виготовляються з натуральних матеріалів. Деревина не містить добавок чи токсичних речовин. Будинки з деревини дозволяють нам почувати себе краще. Крім того, будівництво з деревини має менший негативний вплив на навколишнє середовище та менший викид вуглецю, ніж звичайні методи будівництва.

«Хата-Зруб» займається будівництвом будинків із дерева методом тесаного зрубу. Загальновідомо, що вручну оброблені колоди не тріскаються. Зовнішній шар смоли захищає зруб від впливу несприятливих факторів навколишнього середовища. Для будівництва дерев’яних будинків ми використовуємо ліс, заготовлений на лісопилках в Карпатах у Міжгір'ї (один з небагатьох екологічно-чистих регіонів України).

Переваги дерев'яних будинків.

1. Будинки, виготовлені методом тесаного зрубу, окрім естетичних критеріїв, мають ще й практичне застосування. Перевагою цієї системи є те, що товщина деревини виступає як чудова регулююча система температури. Дерево є хорошим провідником тепла. Воно підтримує температуру будинку.

2. Будинки зі зрубу будуються швидше, ніж традиційні цегляні будинки, і вимагають менше обслуговування. Будівництво обходиться на 30 % дешевше, ніж бетонних та цегляних будинків.

3. Дерев'яні будинки є стійкими. Сьогодні багато хто вважає, що дерев'яні будинки потребують великої кількості технічного обслуговування і не можуть стояти довго. Деревина є дуже міцним матеріалом і будинки з девева, побудовані 100 і більше років тому нашими предками, прекрасно зберігаються. Обслуговування також не є проблемою.

Деревину, з якої виготовляються будинки зі зрубу, ми заготовляємо тільки взимку, коли вона досягає оптимальних кондиційних характеристик (концентрація і консервація деревом всіх життєвих сил, що відбувається в зимове час). Це дає дереву дуже високу міцність та довговічність.

Ви давно хотіли дерев'яний будиночок подалі від міста та не могли знайти перевірену будівельну компанію? Хочете побудувати красивий та надійний будинок зі зрубу за відносно короткий термін? “Хата-Зруб” втілить мрію в реальність!Ми допоможемо у будівництві та дизайн-розробці будинку або дачі вашої мрії!

“Хата-Зруб” виготовляє брусові будинки з екологічно-чистої деревини та за надійною технологією. Ми приймаємо замовлення на будівництво будинків із зрубу. Проведення покрівельних робіт — за рахунок фірми.

Зацікавила пропозиція? Телефонуйте за контактним номером.