Коли звичайна людина чує слово "вентилятор" вона уявляє пристрій для охолодження повітря в жаркий день. Але існують інші види вентиляторів, які використовують в різних цілях. Сьогодні ви дізнаєтесь про один з них.

Промисловий вентилятор - це спеціальний пристрій, що переміщає повітря та гази великих об'ємів. Найчастіше їх використовують у будівлях промпризначення та або для забезпечення обміну повітря в технологічних процесах. А ще вони охолоджують багато видів машин та механізмів. 

Ті, хто хоча б раз були у промислових приміщеннях, знають про неприємний шум, що там завжди є. Шум стоврюють вентилятори та насосне обладнання. Чому цю проблему не вирішать виробники? Вони більше орієнтуються на покращення потужності, надійності та енергозбереження. Ніяких вимог щодо звукоізоляції або претензій до шуму клієнти не висувають. Можливо, вони знаходяться в недуже людних приміщеннях. 

Для того, щоб збільшити продуктивність вентилятори можна змінити форму лопаток або колеса, що обертається. А для покращення надійності виробники якісних промислових вентиляторів роблять їх з покращеної листової сталі. 

Є три основні типи пром. вентиляторів.
1. Осьовий. Лопатки переміщають повітря паралельно осі обертання. Їх найчастіше застосовують у настінному монтажі або при потребі викидати повітря назовні. 
2. Відцентровий. Створені для виштовхування повітря із промислового приміщення до повітряних ходів. 
3. Найбільш поширеними є промислові канальні вентилятори. Їх можна використати у круглих або прямокутних повітряних відводах. 

Зрозуміло, що всі вентилятори мають електричний привід. Для того, щоб уникнути аварійних ситуацій, всі ці пристрої оснащують термоконтактами. Кожен якісний вентилятор має зйомну панель або кришку, щоб при потребі можна було зайнятись їх обслуговуванням.

Замовити промислові вентилятори можна в компанії "ПАРТНЕР-ДНІПРО". Це великий інтернет магазин насосів та іншого промислового обладнання. Якщо не знали де купити насос, звертайтесь до нас. А якщо шукали саме промислові вентилятори, то зверніть увагу на ВКР № 4 - 12,5. Саме він виготовлений з справжньої надміцної вуглецевої сталі. Температура повітря або газу, який можна переміщувати в ньому до 60 градусів. Найдоцільніше буде використати його в громадських чи промислових будівлях, краще на даху. Детальніше читайте в описі товару. 

Щоб замовити, додайте товар в корзину або напишіть нам лист і ми з вами зв'яжемось!