Вперше насос винайшли ще в Давньому Римі. Це був всмоктувальний насос, який вважається повноцінним попередником вакуумного. Один арабський інженер на ім'я Аль-Жазарі описав механізм його роботи в одній зі своїх праць у середині тринадцятого століття. Ця модель була збільшеною копією візантійського сифону для вивантаження вогню. Ще один всмоктувальний насос згодом винайшли приблизно  в п'ятнадцятому столітті у центральній Європі. Але справжнім проривом у розвитку цих приладів можна вважати 1643-1650 рр. Тоді вперше виміряли атмосферний тиск та створили вакуум. Науковці активно досліджували це середовище.

Якщо багато століть тому людство створило такі "примітивні" вакуумні насоси, то уявіть наскільки вони досконалі зараз. Сьогодні ви дізнаєтесь як працює  вакуумний насос. Деталі цього приладу повністю відповідають за герметичність. Чим вона менша, тим гірше  працюватиме насос. Щоб виконати свою основну функцію він повинен: по-перше, зменшити тиск у замкнутому просторі забираючи газове середовище і по-друге, виконати це за певний період часу. 

Якщо вакуумний насос не здатен знизити тиск до потрібного рівня або забрати об'єм газового середовища, то використовують форвакуумний тип насосів.

Існує декілька видів вакуумних насосів: пароструминні та турбомолекулярні. Пароструминні насоси бувають паровакуумні та паромасляні. Турбомолекулярні насоси працюють завдяки передачі молекулам газу руху від швидкорухомої поверхні різних агрегатних станів. 

Широкий асортимент вакуумних та інших насосів пропонує компанія "Партнер-Дніпро". Це інтернет магазин насосів, що займається постачанням в Україну продукції з найбільшого польського підприємства Hydro-Vacuum. Воно активно існує вже більше ста п'ятдесяти років на ринку. Ми є офіціним представником на території України та при потребі можемо це підтвердити. Всі товари відповідають європейським стандартам та мають свої сертифікати. Даємо гарантію на двадцять чотири місяці з моменту покупки. Будьте впевнені в якості. 

Також ви можете замовити обладнання якого немає в каталозі. Просто зателефонуйте і дізнайдесь про таку можливість. Постійно в наявності деталі до обладнання. Гарантуємо, що наші агрегати точно прослужать до тридцяти тисяч годин. 

Принципом роботи "Партнер-Дніпро" є встановлення тривалих стосунків з клієнтом, ми орієнтуємось на плідну співпрацю. Тому для постійних покупців діє система приємних знижок. Доставка здійснюється транспортними компаніями на ваш вибір.

Чекаємо дзвінків!