Люди видобувають нафту вже 7 000 років. А вперше родовища нафти були виявлені археологами на березі річки Ніл. Спочатку її використовували для кремації покійних та як матеріал для будівництва доріг. Нафту називали густою "горючою водою". До дев'ятнадцятого століття її добували лише з глибоких ям та колодязів. Потім люди зрозуміли, що можна робити з неї газ та освітлення. І тоді вчені почали шукати шляхи видобутку цього корисного палива. 

Зараз нафтові насоси дивують своїм різноманіттям. Ось декілька основних видів: УЕЦН (установки електричних центробіжних насосів), УЕГН (установка електричних гвинтових насосів), ШСН (штангові свердловинні насоси). 

УЕЦН також можна вважати за конструкцією відцентровими. Оскільки, нафту і воду відкачують за тими самими принципами. Нафтові насоси, призначену для глибинного занурення мають однакову будову. Вони складаються із занурювального електричного двигуна, відцентрового апарату, вузла гідрозахисту та компенсатора. 

УЕГН бувають двох видів. Деякі з них входять до складу установки на поверхні. Ця установка являє собою трансформатор та станнцію управління. Такий апарат здатний добувати пластову рідину підвищеної в'язкості, завдяки асихронним двигунам. Інші установки складаються з станції управління та електроприводу. Діаметр труб сягає 121,7 мм.  

ШСН складається з наземної і підземної установки. Наземна частина - це своєрідний верстат-гойдалка (піраміда редуктора та електричного двигуна). Гальмівний апарат для забезпечення правильної роботи допомагає бути у потрібному положенні кривошипу та балансиру. Штанговий напірний апарат вважається підземною частиною (рухомий та нерухомий клапани). Самі гойдалки бувають одноплечеві та двоплечеві. Їх розрізняють за типом та діаметром встановленого балансира. 

Видоботок та переробка - не єдина складова нафтопереробного промислового комлексу, сюди входить і транспортування нафтових продуктів. Той продукт, який перекачується може бути різної температури та в'язкості. 

Купити різні види насосів для нафти  можна в компанії "Партнер-Дніпро". Ми вже багато років є офіційними диллерами провідних європейських заводів. Наш інтернет магазин насосного обладнання пропонує не лише вигідні умови покупки, але й гарантію двадцять чотири місяці. Також ми пропонуємо відомі у всьому світі насоси від польської компанії Hydro-Vacuum. Детальну інформацію шукайте на нашому сайті.

Щоб замовити нафтовий насос або будь-який інший вид насосів, додайте товар в корзину чи зателефонуйте нам!