В побуті та промисловості часто з'являється потреба викачування води. Для цього підійде насос будь-якого типу. А що ж роби коли він не справляється з піском чи мулом? Для рідин з вкрапленнями твердих абразивних частин створили спеціальне потужне насосне обладнання, з покращеною системою для запобігання аварійних ситуації. Тобто, насоси для піску.

Якими б потужними та інноваційними вони не були, є певні обмеження. Наприклад, температура від +5 до +60 градусів. Щільність не повинна перевищувати 1300 кг/м3. Мул чи абразивні частинки до 25 %. Фракції розміром до 1 см.

Застосовують дані насоси у галузях металургії, гірничодобувний промисловий комплекс, будівництво та побут. Найкраще виконує такі завдання: очищує та заповнює траншеї та конструкції, очищує водойми від забруднень, відкачує шламові залишки, мул, пісок, глину та інші відходи, відновлює та очищує берегову зону, видаляє потоки мармурового пилу, видобуває все непотрібне з дна свердловин та колодязів, прокачує рідини в пожежонебезпечних умовах. 

Такі нососи бувають поверхневі та занурювальні. Перший оснащений ротором. Застосовувати на глибині більше десяти метрів. Має деякі переваги: транспортує потоки на довгих відстанях, тривалий термін експлуатації. Таке обладнання не потрібно завантажувати в агресивне середовище, тому воно вважається більш надійни. Серед недоліків: висока гучність при роботі та неможливість працювати на середній та великій глибині. Занурювальні насоси відрізняються тим, що їх можна застосовувати у колодязах, свердловинах та котлованах. Спочатку такі насоси опускають на потрібну глибину та чекають завершення процесу. Відрізняється  високим рівнем продуктивності. Працює на глибинах до п'ятдесяти метрів. Переваг є декілька: малогабаритність, невелика вага, тривала робота без нагляду, захищені від осушення. Коли з'являється сухий хід, насос автоматично вимикається.

При виборі даного обладнання обов'язково потрібно врахувати глибину шахти, бажаний час виконання робіт та їх тип. Занурювальні моделі мають вищу ціну, але є продуктивнішими. 

Замовити насос для піску можна в компанії "Партнер-Дніпро". Ми - це великий інтернет магазин насосного обладнання від провідних європейських виробників. Перегляньте наш каталог! При бажанні можна купити насоси чи промислові вентилятори під замовлення. Даємо гарантію на 24 місяці з моменту покупки. Деталі оплати та доставки на сайті.

Чекаємо ваших дзвінків та замовлень!