Еустома (Лізіантус) в народі називається "ірландська троянда". На території України вона з'явилась зовсім недавно -  у 1990 роках. Це була кімнатна рослина, а потім її успішно почали висаджувати у відкриті грунти, як однорічну рослину. Ворсиста матова фактура циліндричних листків лізіантуса вражає своєю незвичайністю. Оскільки, цю рослину почали вирощувати в країнах центральної Америки, де досить вологий клімат, тут їй потрібно створити всі сприятливі умови для росту і розвитку. 

Еустома підійде точно не для лінивих садоводів, вона потребує кропітливого догляду. В природі вона росте два роки. Еустома фото якої дійсно дивують, має різні кольори пелюсток. Вони можуть бути білосніжні, лілові, рожеві, фіолетові та будь-якого кольору з білим. Таку назву отримали, бо дійсно нагадують троянду, яка ще не розкрилась. Рослина має міцні невисокі стебла (до пів метра). Завдяки будові стебла, рослина нагадує цілий букет та виглядає об'ємною. Перевагою є відсутність колючок. 

Найчастіше для розмноження лізіантуса використовують насіння. Способом розділення не можливо розмножити рослину. Насіння висаджують на поверхні попередньо зволоженого грунту. Далі бажано накрити склом або спеціальною плівкою. Займаються цією процедурою взимку. 

Після того, як рослина досягне висоти п'ятнадцять сантиметрів, можна переміщати її  у відкриту землю. Але якщо немає сильних морозів. Найкращим періодом для пересадки буде кінець весни або початок літа. Якщо створити добрий дренаж, то можна вирощувати еустому для горшків. Можна підібрати добриво.

"Ірландська троянда" має свої капризи. Ось декілька важливих правил, що допоможуть виростити її з великими суцвіттями, що будуть радувати ваше око довго:

1. освітлення розсіяне та яскраве. 

2. високий рівень вологості повітря.

3. після поливу, земля має бути трохи сухою.

4. регулярно оприскувати.

Для того, щоб рослина довго цвіла, фахівці рекомендують обрізати стебла, які вже зав'яли або відцвіли. На зиму обов'язково треба ховати ваш лізіантус від морозів у горшок та забезпечувати відповідним освітленням. Найчастіше до гибелі квітки приводить надмірна сухість, неправильний полик, мала кількість світла та морози. Вирощуйте еустому правильно і вона завжди тішитиме вас своєю красою.

Купити насіння еустоми можна в інтернет-магазині "АгроСвіт" за доступною ціною. Також ми пропонуємо садові інструменти, насіння овочевих, кормових, медоносних культур, газонну траву та картоплю. Наш асортимент постійно розширюється, тому слідкуйте за оновленнями на сайті. 

Просто додайте товар в корзину і ви будете задоволені покупкою!