Українські ексклюзивні вишиванки ручної роботи давно відомі не тільки в Україні, але й поза її межами. Етномотиви стали настільки популярними, що стали улюбленим одягом й серед таких відомих зірок, як Клаудія Шиффер, Демі Мур, Алісія Вікандер, Річард Бренсон.

Величезна заслуга у тому, що вишитий одяг став модним, лежить на українських дизайнерах, що зробили геометричні та рослинні орнаменти модним трендом. Передусім, це такі імена, як Юлія Магдич, Світлана Головченко та Роберт Міщенко, Віта Кін, Оксана Караванська, Роксолана Богуцька та багато інших талановитих дизайнерів.

Ліана Сетенштайн, журналіст одиного з найавторитетніших світових журналів «Vogue», говорить про те, що українська вишивка суттєво впливає на світову моду. Авторка наводить багато аргументів до цієї тези. Наприклад, журналістка запевняє, що українські етномотиви мають незмінно великий вплив на світові подіуми, адже вишитий одяг час від часу фігурує в колекціях таких відомих брендів, як Готьє, Валентіно, Гучі, Гальяно.

Сьогодні модними стали не тільки жіноча блуза та плаття, а й сучасна чоловіча вишиванка. Зараз вони епізодично з'являються в колекціях модних домів Gucci, Valentino. Останній дуже часто використовує традиційні прикарпатські орнаменти та символіку для створення оригінальних колекцій.

Жан-Поль Готьє, побувавши в Україні після Помаранчевої революції і надишнувшись українськими настроями, створив колекцію одягу, що передає український національний характер. Окрім елементів вишивки, дизайнер дуже вміло передав українську атмосферу на показі. Він назвав подіум "Києвом", а сектори зали назвами інших міст України.

Показ всесвітньо відомого дизайнера Джона Гальяно відбувся у 2008 році і викликав справжній фурор. Основою колекції стали українські етномотиви. Очевидно, ідею для колекції дизайнер отрима з фільму «Вій», адже весь одяг був витриманий у синьо-сірих тонах, а атмосфера подіуму нагадувала головну героїню фільму.

А от для розробки колекції Гучі дизайнери, очевидно, взяли до уваги унікальні гуцульські орнаменти. Фріда Джанніні, арт-директор цього бренду, в колекції осінь-зима 2008-2009 років використала елементи автемтичної гуцульської вишивки.

Отож, українська вишивка і справді стала популярної в усьому світі. Але найкраще передати суть вишивки можкть пільки українські виробники. Адже кожен орнамент несе в собі певне смислове навантаження. «Plumarii» знає як виготовити вишитий одяг красиво та вкласти у вишивку правильний «посил». Для пошиття вишитого одягу ми використовуємо тільки якісні матеріали. В нас можливе індивідуальне виготовлення вишиванки.

В інтернет-магазині «Plumarii» ви можете придбати вишиванки на будь-який смак та гаманець. Ексклюзивні вишиванки оптом (від 3 одиниць) та в роздріб за вигідними цінами. Ми пропонуємо вигідні умови оплати та доставка по свій території України за найкоротший термін.

Потрібна оригінальна вишиванка? «Plumarii» знає, як втілити ваші побажання у реальність! Для отримання детальнішої інформації телефонуйте за контактним номером.