Відношення людей до заморожених продуктів досить неоднозначне. Дехто вважає, що заморожені овочі і фрукти — така собі обробка залишків, проте цікаво те, що деякі найздоровіші продукти знаходяться саме у відділі заморожених товарів.

Ось п'ять причин, чому таки варто запасатися сьогодні замороженими овочами та фруктами:

1. Вони дозрілі природнім шляхом.

Час, який проходить після зривання плоду негативно впливає на його харчову цінність. Одразу після збирання урожаю, продукт по-троху втрачає поживні речовини. Оскільки, переважна більшість фруктів та овочів заморожується незабаром після збирання, їм дозволяють дозріти повністю в природному середовищі. На відміну від свіжих, які потрібно перевозити на великі відстані: плоди можуть бути зібрані перш ніж досягнуть «харчового піку» і вони, в результаті, дозрівають штучно — під час транспортування. Тому, заморожені овочі, часто, мають більше поживних речовин, мінералів, антиоксидантів, вітамінів, ніж свіжі.

2. Вони мають таку ж харчову цінність (інколи навіть більшу), як і свіжі.

Вищевказана причина — природне дозрівання — привела нас до подібного висновку. Такий факт підтверджується двома  незалежними дослідженнями. Вчені з досліджень проблем шкіри Leatherhead та університету Честер провели 40 тестів для вимірювання вмісту поживних речовин у продуктах, що лежали в холодильнику протягом трьох днів, у порівнянні з замороженими еквівалентами. Вони знайшли більше корисних речовин у заморожених зразках, у всьому: від брокколі до чорниці.

3. Не містять добавок.

Оскільки заморожування зберігає їжу,  не потрібно ніяких небажаних добавок. Крім того, "гола" продукція (наприклад, без додавання солі або цукру) є нормою, тому неймовірно легко знайти фрукти та овочі з одиничними списками інгредієнтів - просто фрукт або самі овочі. Щоб бути впевненим, завжди перевіряйте інгредієнти, але ви напевне знайдете принаймні десяток різновидів без будь-яких добавок.

4. Це дуже зручно.

Навіть заядлі шанувальники свіжої продукції, після тяжкого дня мріють про те, щоб овочі самі приготували себе. Один із величезних плюсів замороженої продукції: аона не потребує миття, чистки та нарізання. Це вже зробилено за вас! Завдяки цьому ви заощаджуєте час та готуєте здорові страви без зусиль.

5. Вони універсальні.

Фрукти можна використовувати, як вам заманеться: робити коктейлі, смузі, начинку для випічки, заправляти кашу, їсти зі сметаною чи вершками та інше; овочі підійдуть для приготування будь-якої страви.

Для того, щоб спробувати переваги таких продуктів варто купити заморожені овочі. А це ви може зробити не виходячи з дому, на сайті компанії «Сільверстоун».