Майже кожній людині відоме таке неприємне відчуття як біль в спині. За результатами опитування в США він займаєте друге місце після головного болю. Статистика показує, що близько двох міліардів населення в світі страждає від болю в поясниці. Найчастіше це викликано низкою захворювань, які дуже поширені: сколіоз, грижа, остеохондроз, радикуліт. 

Що потрібно робити, щоб не допустити виникнення цих хвороб або не ускладнити їх? Тут вирішальним чинником є ваш матрац. Людям, схильним до проблем зі спиною, варто дуже серйозно підійти до його вибору. Він повинен забезпечити належний відпочинок м'язам, підтримувати хребет у рівному положенні та послабити напруження уражених ділянок. Подумайте про те, щоб купити ортопедичний матрац ціна на який не така висока, як здається. Саме він буде чудовим вирішенням даної проблеми. Це не панацея від усіх недугів, але хороший профілактичний засіб, що значно полегшить всі ваші неприємні відчуття та забезпечить здоровий сон. 

Чи знаєте ви як вибрати матрац? Для початку можна порадитись з вашим лікарем-ортопедом або фахівцем у цій сфері. Матраци з високим ортопедичним ефектом можуть коштувати більше, але вони вважаються ефективнішими. Якщо ваш вік більше сорока п'яти років і ви важите більше, ніж дев'яносто кілограмів, то ні в якому разі не можна купувати матрац з підвищеною жорсткістю. Зупиніться на середньому рівні. Для людини з остеохондрозом, радикулітом чи артриом дуже м'які матраци можуть зашкодити. А при дуже серйозних захворюваннях зверніть увагу на безпружинні види. Також важливу роль відіграє показник щільності пружин на один квадратний метр. Обов'язково уточнюйте його в продавця. Для підлітків та дітей підходять середньої жорсткості безпружинні матраци. Вони допоможуть правильно сформуватися хребту. 

Запам'ятайте назавжди, що краще попередити захворювання спини, ніж лікувати їх. Це довгий та неприємний процес, на якому можна зекономити, якщо купити спальний матрац. Також хорошою профілактикою лікарі вважають регулярне заняття спортом, уникнення підняття тяжких предметів та вибір якісного взуття. Бережіть ваш хребет і він ніколи вас не турбуватиме.

Замовити матраци можна за доступною ціною у нашому інтернет-магазині "Матрасик". Ми пропонуємо великий вибір безпружинних, тонких, посилених, дитячих, підліткових та інших матраців на будь-який смак. А ще в наявності якісні ліжка та каркаси від відомих світових брендів. Заходьте на наш сайт та вибирайте. Гарантія до двадцяти років!

Чекаємо дзвінків!