Жодна людина не може прожити без повноцінного відпочинку та здорового сну. Щоб забезпечити себе цим потрібна хороша атмосфера, зручне ліжечко, відсутність стресових ситуацій та ряд інших факторів. Але не менш важливим у вашій спальні є не лише місце відпочинку, але й сам матрац. На сьогодні найкомфортнішими та найбільш корисними для здоров'я вважаються ортопедичні матраци. 

Будь-яка модель має майже однакові переваги такі як універсальність, малогабаритність, проста експлуатація, зручність. Важливим аргументом на користь таких матраців є те, що вони підійдуть до всіх видів інтер'єру. Часто говорять, що в спальні ліжко як фортеця, а матрац стане її серцем. 

Як визначити чи дійсно той чи ынший матрац є ортопедичним? Коли людина на ньому лежить, її хребет знаходить у рівному положенні, перпендикулярно до підлоги. Варто врахувати, що якщо ортопедичний мартац не відповідає потребам клієнта, а саме відповідним рівнем жорсткості, то він ніякої користі не принесе. Серед широкого різноманіття можна розгубитися. Запитайте який вид підходить саме вам у ортопеда або спеціаліста.

Часто виникає проблема вибору самої серцевини матрацу. Середина найчастіше буває виготовлена з паролону або пружинного блоку. Якщо не маєте ніяких протипоказань, то вибирайте який вам комфортніший. Пружинні матраци є ще незалежні. Це коли самі пружині розташовані окремо та не приєднані. Кожна з них, зашита в окремий тканинний "чохол". Безпружинні матраси можуть бути виготовлені з натурального або штучного наповнювача. 

Людям, з нормальною вагою або худим рекомендуємо вибрати безпружинний або матрац блок з незалежних пружин. Підійдуть також матраци з натурального латексу або зі спіненого поліуретану. 
Гладким людям потрібно вибрати матрац з більш товстими пружинами або безпружині з дуже твердою поверхнею. Для дітей і підлітків матрац замовити краще взагалі без пружин та твердий.

Інтернет магазин ортопедичних матраців "Матрасик" пропонує широкий спектр товарів такого типу. Також в наявності якісні дерев'яні ліжка від провідних світових брендів за доступними цінами. Зверніть увагу на матрац СОФІЯ. Він виготовлений із використанням пружинного блоку PocketSpring. Навантаження до ста десяти кілограмів. Даємо гарантію на пружинний блок двадцять років. 

Купити матрац в інтернет магазині "Матрасик" - це забезпечити себе здоровим сном на багато років та вберегти хребет від хвороб. Заходьте в каталог та вибирайте.

Телефонуйте і замовляйте!