Зараз вишуканим вітражним чи цікаво вигнутим склом не здивуєш жодну людину. Але чи знаєте ви як відбувається сам процес? 

Згинання листового скла фахівці називають простішим словом - молірування. Використовують спеціальні форми, що завантажують в печі для згинання скла. 

Весь процес відбувається в  декілька складних етапів. Спочатку проводять підігрівання. Далі, власне молірують. І тоді матеріал обов'язково потрібно охолодити до відповідної температури (кімнатної). 

Технологію молірування застосовують для циліндричних та сферичних поверхонь. Найчастіше вони знаходять своє місце у автомобілях, сучасних меблях, архітектурних деталях, деяких вітражах та стильних акваріумах. Таке новітнє досягнення стало справжнім проривом у галузі архітектури і будівництва (засклені навіси, будинки, вікна). 

В залежності від місця застосування скла, його типу та бажаних характеристик вибирають метод та прилад. На сучасному ринку представлене широке різноманіття машин, які виконують всі етапи цього процесу, але іншими шляхами. Єдине спільне - це конструкція. Всі вони складаються з печі для нагрівання скла, форми для згинання, секції для гартування, тобто охолодження. 

Декілька останніх років з'явилась тенденція використання горизонтального методу. Тому, що це дешево і не потрібно вкладати великі суми грошей. Використовуються для фасадів, скляних дахів, внутрішньої архітектури (для середніх і коротких пробігів). Всередині печі матеріал перегрівається. Це дозволяє отримати високий рівень оптичної якості. 

Хороша піч для молірування скла допоможе уникнути таких негативних явищ як хвилеподібні дефекти (часто виникають при використанні роликових печей), сліди на поверхні (піч повинна прогрівати поступово, а не швидко), погана оптична якість. 

Компанія CapitalGlass займається виготовленням і продажем такого обладнання як верстат для обробки листового скла,  піскоструминний апарат для скла, піч для молірування скла,  форми для моллірування  та інші. Ми лідируємо на сучасному українському ринку, завдяки якості продукції та гнучкій системі цін. Наші печі для молірування виконують заявлені характеристики: рівномірно нагрівають, легкі у використанні та дуже ефективні. Заходьте в каталог та вибирайте. Зверніть увагу на модель печі CGB-100. Вона має потужність 10 кВт. Ми даємо гарантію на цей товар вісімнадцять місяців від моменту покупки. Оплата і доставка будь-яким зручним для вас способом. 

Чекаємо дзвінків  та листів від вас!