Слово "ф'юзинг" походить від англійського "fusing" або "fuse", що означає спікатися, плавитись. Це дуже давнє мистецтво (існує з часів Давнього Єгипту), яке зараз науковці відносять до схожого поняття - вітраж.

Цей термін означає низку процесів, пов'язаних з випіканням та обрабкою скла у приладі під назвою піч для ф'юзингу під температурою від 600 до 900 ºС.

Під час спікання декілька скляних елементів з'єднують в один, шляхом пом'якшення деяких частин матеріалу. Сама технологія виготовлення дуже складна. На цілому шарі скла збирають малюнок бажаного вітражу із елементів різнокольорового скла, шихтів, гранульованих частинок або дротів. Далі цей виріб спікають в печі в одне ціле. Завдяки сучасному та дуже естетичному вигляді вони зараз користуються великою популярністю.

Попри те, що процес довгий, трудомісткий та кропітливий, ф'юзингові вітражі бувають різної форми, фактури, товщини і ширини. Тому, їх можна використати у будь-якому інтер'єрі в якості перегородки, стільниці, вставки в стіні, дзеркала та як панно. Найкраще підійдуть для приміщень оформлених в стилі постмодернізм або хай-тек.

А дизайн вітражу залежить від фантазії автора та творчого задуму. З огляду на температуру, кожен шар може розтектися або залишитись у первинному вигляді. Сучасні технології дають можливість зробити зображення реалістичним та об'ємним. Якщо правильно вибрати скло та температуру, то можна досягти чудового естетичного вигляду та високої міцності виробу.

Справжнім проривом у царині вітражного мистецтва було створення нової техніки, яка дозволяє втілити всі можливі дизайни. В Україні ф'юзинг тільки починає набувати популярності і наші будинки ще не перенасичені спаленим склом. Тому такий виріб стане дуже оригінальною окрасою та підкреслить всі переваги вашого інтер'єру.

Навіть звичайні двері із скляними вставками за допомогою ф'юзингу можна перетворити у витвір мистецтва. Кольорові вставки будуть переливатися на сонячному світлі і створювати приємну теплу атмосферу навіть у найхолодніші дні. Також перевагою є те, що за виробами з ф'юзингом доглядати можна використовуючи ті ж засоби, що і для звичайного скла. Тому, якщо ви ще думаєте чи варто розмістити в себе вдома цю красу, то всі сумніви відпадають.

Замовити піч для ф'юзингу ціна на яку зараз знижена можна на сайті нашого інтернет-магазину. Також пропонуємо широкий асортимент таких товарів як грубка для кераміки, форми для молірування, верстат для обробки листового скла та інше. Шукайте в каталозі. Оплата і доставка за домовленістю.

Телефонуйте нам!