Сауну придумали тисячу років тому, але вона досі не втратила своєї популярності. Вона допомагає людям розслабитися і покращує стан здоров'я. Хочете почуватися здоровішими та молодшими? «Хата-Зруб» пропонує будівництво дерев'яних лазень під ключ за вигідними цінами.

При підвищенні температури шкіри відбувається потужне потовиділення. Частота серцебиття зростає, коли організм намагається охолонути. Однак, існує кілька типів саун, що мають різні температури та принцип дії на людину.

Види саун.

Традиційні фінські сауни використовують сухе тепло, при відносній вологості повітря, яка часто становить від 10 до 20 відсотків. У інших типах сауни вологість вище. Наприклад, сауни в турецькому стилі мають більший рівень вологості. Є кілька видів саун, які базуються на тому, як кімната нагрівається.

1. Згорання деревини. Деревина використовується для підігріву сауни та бані. Сауни, що спалюють деревину, зазвичай мають низьку вологість та високу температуру.

2. Електричний підігрів. Так, як і дерев'яні лазні, електронагріваючі сауни мають високі температури та низьку вологість. Електричний нагрівач кріпитьсядо підлоги і таким чином нагріває приміщення.

3. Інфрачервона кімната. Інфрачервоні сауни відрізняються від дерев'яних та електронагрівних саун. Спеціальні лампи використовують світлові хвилі, щоб нагріти тіло людини, а не всю кімнату. Температура тут, як правило, нижче, ніж в інших саунах, але людина потіє аналогічним чином. Як правило, інфрачервоні сауни мають температуру близько 60 °С.

4. Парова кімната. Вона дуже відрізняються від сауни. Замість сухого тепла, парова кімната передбачає високу вологість.

Як впливають сауни на здоров'я людини?

Незалежно від того, як нагрівається сауна або який у ній рівень вологості, вплив на організм людини схожий. Коли людина сидить у сауні, збільшується частота серцевих скорочень і розширюються кровоносні судини. Це збільшує кровообіг, подібно до низьких і середніх вправ. Частота серцебиття може збільшитися до 100-150 ударів за хвилину. Це може зменшити біль, підвищити циркуляцію та допомогти зменшити болі в м'язах.

Також, використання сауни знижує стрес. Оскільки тепло в сауні покращується кровообіг, це також може сприяти розслабленню, що покращує самопочуття. Сауна поліпшує серцево-судинное здоров'я. Використання сауни також може знизити артеріальний тиск та покращити функцію серця.

Мрієте про свою сауну чи баню? «Хата-Зруб» допоможе втілити мрію в реальність! Ми розробимо проект лазні з бруса та займемося її виготовленням, використовуючи сучасні сертифіковані матеріали високої якості.

Завдяки доступним цінам, ви зможете значно заощадити. Будівництво буде здійснено в найкоротші терміни. Замовити послугу будівництва сауни можна на сайті або за контактним номером.