Бюстгалтер — предмет повсякденного наряду жінки. І, звісно, у гардеробі повинно бути кілька видів цього аксесуару, адже не завжди можна під різне вбрання одягнути однаковий бюстгалтер (про кольорову відповідність навіть не говоримо). Також при виборі, варто враховувати форми і функцію, яку має виконати бюстгалтер. Адже є моделі для підтримки грудей, для збільшення або зменшення об'єму, для надання форми та ін. Давайте розглянемо, які ж сучасні рішення вигадали дизайнери для різних ситуацій та розберемось що під що одягати.

Фасони.

Класичний.

Чудово підходить для щоденного одягу, та є одним із найбільшпоширених видів білизни. Його можна носити практично під будь-який наряд, окрім блуз та плать з глибоким декольте.  Щільні чашечки додають об'єму та коригують форму грудей.

Балконет.

Краще підходить для жінок з не пишними формами, адже має низькі чашечки та максимально відкриває верх грудей. Такий фасон чудово підходить для вечірніх нарядів з глибоким декольте.

Спортивний.

Як правило, це безшовна білизна, без каркасу. Груди підтримуються стрейчевою тканиною, а v-подібна форма бретельок фіксує бюст під час активних занять спортом.

Трикутний без кісточок.

По структурі трішки нагадує спортивну модель, але відрізняється великою кількістю мережива. Гарно дивиться на невеликих грудях.

Без бретельок.

Має зйомні лямки, або не має їх взагалі. Груди підтримуються за допомогою каркасу, паралонових чи гелієвих вставок.

З ефектом "push-up".

Створений для візуального збільшення об'єму грудей. Цей ефект створюється за допомогою додаткових вставок паралону. Гарно дивиться зі святковим та облягаючим одягом.

Закритий.

Створений для підтримки пишних грудей, а також ідеально підходить для вагітних. Завдяки широким лямкам, груди отримують додаткову підтримку.

Для годування.

Зазвичай така модель не має каркасу, щоб не створювати додаткового тиску на груди. Верхня частина чашечки відстібається, для того, щоб мама змогла годувати малюка не знімаючи бюстгалтер.

Мінімайзер.

Такий бюстгалтер візуально зменшує груди. Він має втягуючий ефект, підтримує бюст та надає йому красивої форми.

Саме такі моделі користуються найбільшою популярністю. Існує ще безліч фасонів та видів бюстгалтерів, таких як коректуючі, з корсетами, анжеліка, брасьєр, корбей та ін. Не бійтесь експериментувати та відходити від класичних фасонів, адже правильно підібраний бюстгалтер відіграє значну роль у загальному образі жінки.

На сайті нашого магазину ви зможете переглянути бюстгалтери різних моделей від провідних європейських виробників.