Коригуюча білизна — одяг для жінок, який приховує недоліки фігури. Найчастіше його купують не тільки через наявність надмірної ваги, адже така білизна допомагає приховати жирові складки, зменшити об'єм талії та зробити фігуру більш стрункою. Для ідеального зовнішнього вигляду, переважна більшість зірок голівуду користуються такими допоміжними засобами. І навіть стрункі та худорляві моделі та актриси не нехтують ним, адже білизна робить форму силуету набагато привабливішою. Якщо хтось вважає, що купити жіночу нижню білизну в Україні такого типу не можливо — то він помиляється.

Коригуюча білизна може бути різного типу, залежно від проблемної зони, де вона буде використовуватися.

Корсет чи шорти з високою талією -  найкращий спосіб поліпшення зовнішнього виду живота. Головний механізм дії такої білизни — приховування складок жиру та поліпшення контурів тіла.

Основною перевагою коригуючої білизни є негайний ефект. Не потрібно чекати тижні чи місяці для досягнення досконалого результату. Якщо якась визначна подія «на носі» і потрібно виглядати на всі 100 — цей варіант найкращий.

Звісно, мінус полягає в тому, що стан здоров'я не покращується, а калорії залишаються. Також до незручностей варто віднести дискомфорт при носінні, адже тканина стискає тіло.

Правильний вибір коригуючої нижньої білизни — це дуже важливо, оскільки неправильний розмір може не покращити, а навпаки, негативно повпливати на зовнішній вигляд фігури.
Також при покупці варто звернути увагу на такі фактори як:

1. тканина. Вона не повинна втрачати еластичність після кількох днів використання, адже тоді білизна втратить своє основне призначення;

2. внутрішній шар. Одяг повинен бути зручним та комфортним. Білизна не повинна провокувати пітливість та натирати шкіру;

3. товщина тканини. Якщо ви купуєте коригуючу білизну на літо, варто пошукати варіанти не теплої тканини;

4. ступінь затягування. Залежно від бажаного результату обирайте білизну відповідного рівня корекції;

5. відсутність швів. Звісно, ніхто не повинен здогадатися про ваш маленький «секретик», а шви можуть зрадливо виглядати з-під одягу.

Весільна нижня білизна такого типу допоможе нареченій виглядати на всі 100.

Жіноча білизна для коригування має безліч позитивних сторін, проте варто пам'ятати, що вона приховує недоліки, проте аж ніяк не вирішує проблему зайвої ваги.

На сайті нашого інтернет-магазину ви зможете знайти коригувальну та інші типи білизни від відомих європейських брендів. Щоб переглянути каталог, переходьте на сайт компанії. Гарантуємо швидку обробку заявок. Доставка по всій Україні.