Вибір правильної весільної білизни для цього особливого дня настільки ж важливий, як вибір правильної пари взуття. Нижня білизна може вплинути на загальний зовнішній вигляд наряду нареченої, та й кожна дівчина у цей день бажає бути неперевершеною та надає ваги кожній деталі. Тому ми пропонуємо 7 запитань, які слід задати, щоб знайти ідеальний варіант для вас.

1. Що мені слід взяти, коли я іду купувати білизну на весілля?

Сьогодні весільна нижня білизна відрізняється великою різноманітністю, тому в магазині варто приміряти кілька різних варіантів. Тому візьміть терпіння і наполегливість.

2. Коли слід купувати весільну білизну? Що спочатку, плаття, чи білизна?


Для того, щоб обрати правильну білизну, потрібно знати, яке вбрання одягатимете, адже саме від нього залежить чи потрібні бретельки на бюстгалтері, якого типу він повинен бути і т д. Як тільки ви обрали плаття і знаєте всі нюанси щодо нього — час іти до магазину білизни. Проте, якщо ви схильні втрачати вагу через хвилювання, варто придбати білизну ближче до церемонії.

3. Який тип білизни слід одягнути під моє плаття?

Це залежить від стилю весільного вбрання. Якщо у вас щільна спідниця, ви можете обрати практично будь-який варіант. Якщо ж плаття доволі відкрите, потрібно підібрати відповідний бюстгалтер, а на сьогодні варіантів для глибоких декольте достатньо.

Ви можете підібрати комбінації (напівпрозорі мереживні сорочки), корсет, боді, роздільний комплект. Все стосується лише фасону плаття.  

4. Що робити, якщо я комплексую з приводу свого живота?

На щастя існує безліч варіантів покращити ваш силует. Коригуюча білизна допоможе зробити фігуру стрункішою і підтягнутою.

5. Який бюстгалтер обрати, якщо моє плаття має відкриту спинку?

Існують спеціальні силіконові бюстгалтери для таких випадків. Або ж, ви можете попросити вшити чашечки у ваше плаття. Існує негласне правило: білизни не повинно бути видно, адже це річ інтимна і не має бути виставлена на загальний огляд.

6. Це обов'язково повинен бути білий колір?

Зовсім ні. Більшість наречених хочуть підібрати білизну відповідну до плаття: білу, чи кольору айворі. Проте деякі вирішують обрати інші кольори. Це може бути, наприклад основний відтінок вашого весілля.

7. Чи достатньо одного комплекту?

Це вже вирішувати вам, проте набагато зручніше обрати на час святкування комфортну білизну, а перед ніччю змінити на більш вишукану.

Не дарма кажуть, що чим комфортніша і вишуканіша білизна на жінці — тим впевненіше вона себе почуває. А весілля — це саме той день, коли наречена в центрі уваги.

Красива нижня білизна на всі випадки життя представлена на сайті нашого інтернет-магазину.