У сфері відновлюваної  енергетики, яка значною мірою належить до сегменту B2B, частка звернень з інтернет-ресурсів стрімко зростає з кожним роком, випереджуючи інші, звичні для цього сегменту маркетингові канали - особисті рекомендації, участь у виставках, галузеві друковані видання. Для компаній B2B сектору на сьогодні вкрай важливо шукати нові моделі розвитку. Одна з них – просування та продаж через Інтернет.

Ділова зустріч підприємців, яку організував Інтернет-портал "Укрбізнес" у співпраці з Львівською торгово-промисловою палатою, стала платформою для  зацікавленої і плідної розмови про онлайн бізнес. У зустрічі взяв участь директор компанії «Стала енергія» Юрій Георгійович Вегера.

«Нова система нарощення продажів від порталу «Укрбізнес» - презентація-діалог, яку представив львівським підприємцям керуючий власник «Укрбізнесу» Валентин Миколайович Цейко, викликала жваву дискусію з великою кількістю запитань. Підприємці обговорили результати і труднощі, які виникають при просуванні товарів і послуг через Інтернет. Велася мова про те, як збільшити доходи від продажу, зокрема шляхом залучення клієнтів через інтернет-площадки.

Керівник «Укрбізнесу» зазначив, що портал ub.ua пропонує власну технологію для збільшення доходів від продажу в Інтернеті, надає для цього ефективні інструменти, допомагає у пошуку нових ринків збуту та інвестицій.

Віце-президент Львівської торгово-промислової палати Володимир Богданович Коруд наголосив, що тема зустрічі є актуальною для українського бізнесу, а також і для Торгово-промислової палати, одне із завдань якої – представляти і захищати інтереси підприємців, формувати середовище для успішного ведення бізнесу, що включає також активну діяльність в інформаційному просторі.

Зацікавлення до співпраці з "Укрбізнесом" виявили компанії найрізноманітніших напрямків. Серед них є компанії, які розвивають свій бізнес в Інтернеті давно і успішно, є також ті, хто має невдалий досвід співпраці з недобросовісними підрядниками, і ті, хто працював у цьому напрямку самостійно, а тепер потребує надійного партнера, щоб отримати можливість спрямувати власні зусилля  на ключові напрямки розвитку. 

Компанія «Стала енергія»  активно розвиває дилерську мережу. Ми пропонуємо Вам розширити свій бізнес у співпраці з відомим у світі брендом – WaterFurnace, офіційним представником якого в Україні є Компанія «Стала енергія». Своїм партнерам Компанія «Стала енергія» надає якісну маркетингову підтримку, зокрема – ефективні інструменти продажу через Інтернет.

Зверніться до нас сьогодні  і дізнайтеся усі деталі взаємовигідної співпраці. Крокуймо до успіху разом!