Утримання городу або дачної ділянки безпосередньо пов'язане з агротехнічними прийомами обробки ґрунту та внесення добрив. Деякі з них можна виконати "вручну", але складніші потребують залучення спеціалізованої техніки. На великих площах застосовують універсальне обладнання, що дозволяє виконувати роботи комплексно. 

Що таке культивація землі  і чи справді вона корисна для ґрунту? 

Культивацію вважають найпопулярнішим методом обробки землі. Це оранка без обороту верхнього пласта, нижній зволожений шар не виноситься на поверхню, а залишається внизу, що створює сприятливі умови для зростання. Під час проходів різної глибини верхній шар стає більш пухким, повітря може вільно проникати до кореневої системи, подрібнюються грудки. Якщо після цього процесу подивитись на культивовану ділянку, то складається враження, що поле підрівняли. Також такий процес сприяє знищенню бур'янів (їх підрізають). Сучасна техніка може одночасно забезпечити і внесення добрив у грунт. 

Переваги. Коли переміщується верхній шер (без відвалу), активізуються корисні мікроорганізми, краще потрапляє волога і кисень, земля нагрівається швидко, а так можна значно зекономити час ранньою весною. Як результат, насіння проростає легко і набагато скоріше. 

Різновиди культивації. Міжрядкова спрямована на роботу між лініями рядків. Підходить для посіві картоплі, буряків, кукурудзи та деяких інших овочевих культур. Це найпростіший спосіб, що не має особливих вимог. Проводять в міру зростання насаджень, а кількість обробок визначають за потребою. Якщо земля занадто ущільнена і багато бур'янів, то можна комбінувати таку культивацію з внесенням пестицидів або гербіцидів. Існує такий різновид культивації як суцільна. Це вигдядає досить просто - на спецобладнанні проходять всю ділянку. Це чудовий спосіб забезпечити дренаж і вільне проходження повітря до посівів. 

З цими та іншими способами культивації, природньо,  краще впораються потужні агрегати, а не завзяті господарі. Але купити таке обладнання не кожному по кишені. 

Але вихід є! ТОВ ВКП "Авантаж" пропонує послуги культивації, посів зерна, збір врожаю, внесення мінеральних та органічних добрив та інші. Ми можемо повністю взяти все на себе. Детальніше читайте на сайті. Ціни досить демократичні. Працюємо лише на сучасному та потужному обладнанні. Знаємо як підвищити врожайність, правильно обробити землю та зібрати врожай без жодних втрат. Звертайтесь до нас. 

Ми чекаємо ваших дзвінків!