Кількість врожаю залежить не лише від догляду, внесення мінеральних добрив у грунт, збору та інших факторів. Вирішальним чинником є спосіб посіву. Це краще довірити спеціалістам, що мають необхідну техніку. 

Основним завданням такої техніки є збільшення врожайності культур без деградації грунтів, шляхом зниження глибини і інтенсивності обробки. Таким чином, на поверхні ділянки, що оброблюється утвориться мульчуюче покриття з залишками рослин. Виникнення такого інноваційного методу в обробці землі стало поштовхом до вдосконалення сільськогосподарської техніки, а найбільше грунтообробних та посівних агрегатів. 

Механізм роботи нових сівалок від європейських виробників полягає у збільшенні продуктивності завдяки підвищенню робочої швидкості руху. А їхні колеги-винахідники американці намагаються більше часу приділити покращенню якості загартування насінини. 

Процес посіву складний і проходить в декілька етапів: транспортування насіння та добрив на території поля, їх подача у дозатори, спрямування потоку насіння і добрив до висівної системи, створення борозни, ущільнення грунту, вирівнювання поверхі по всій площі засіяного поля. 

Є також декілька основних показників якості засіяного поля. 

1) Рівномірний посів, тобто однакове дозування у кожен рядок. 

2) Хороше загортання насінин у борозні.

3) Створення сівалкою сприятливих умов для проростання насінни. 

В Україні на ринку представлена широка різноманітність посівних машин. Але яким з них варто довіряти? Відомі машино-будівні фірми такі як John Deere, Great Plains, Bourgault, Kverneland MONOPILL SNT виробляють сівалки, що користуються найбільшою популярністю, а відповідно  є найбільш перевіреними та відповідають заявленим характеристикам. 

Але їх вартість дуже висока, а використовувати дешеві агрегати немає сенсу. Що ж робити? Невже доведеться далі надіятись на хороші погодні умова і з страхом чекати дня збору врожаю. 

Ні! Наша компанія ТОВ ВКП "Авантаж" пропонує послугу посіву. Ми маємо всю необхідну техніку. Вартує наша робота точно дешевше, ніж обладнання і втрата врожаю через поганий посів. Також надаємо такі послуги як збирання зернових культур, внесення органічних добрив, доставка негабаритних вантажів та інші. Повний перелік шукайте на сайті. Працюємо по всій території України!

Чекаємо ваших дзвінків, дорогі клієнти!