Перший випуск за участю лучан вийшов на екрани 15 листопада 2016 р. на каналі ТЕТ.

Добре відомі лучанам квнівці з «Замку Любарта» після успішних виступів на гумористичному шоу «Ліга сміху» вирішили взяти участь у телевізійному скетчкомі «Країна У». «Країна У» - це короткі історії-замальовки про життя українців з різних регіонів країни від студії Квартал 95 і Драйв Продакшн.

Так, хлопці порадилися з авторами, командою і відправили сценарії перших трьох епізодів продюсеру проекту Андрію Чивуріну.

Як розповів капітан команди «Замок Любарта» Назар Пащук Інформаційному агентству Волинські Новини, у відповідь вони одразу отримали завдання і графік зйомок.

У сюжеті не дуже чистий на руку, проте харизматичний, сільський голова села Великі Пузички, «прєдсєдатєль» Михайло Іванович Пастушак (Михайло Денисов) пропонує селянам різноманітні «покращення». У цьому йому допомагають його заступники – Назар Пащук і Володимир Тишкун.

Звісно, у будь-якої влади є опозиція. Так і нашому сільському голові протистоїть Дімка Опозиція (Дмитро Веремчук), який звинувачує Пастушака в корупції й крадіжках.

Серед селян, які приходять, щоб вирішити свої проблеми, особливо ініціативним є Серьога - ще один член командии Роман Копитко.

Назар Пащук привідкрив таємниці сюжету, розповівши, що в одному з епізодів зіграють учасниці луцького фольклорного гурту «Чачка» Вікторія та Олена.

Тож подивитися серії за участю лучан можна у випусках «Країни У» на телеканалі ТЕТ.

Нагадаємо, нещодавно команда "Замок Любарта" виступила на благодійному гумор-марафоні в Маріуполі, а 9 грудня запрошує на третю серію гумористичного "Замок Шоу №3" у Луцьку.