Найважливіший етап будівництва будь-якої споруди — це проектування. Від якості цього етапу, підготовки до будівництва, залежить надійність будівлі. Проектування повинно бути комплексним, тобто включати в себе кілька обов'язкових складників. Відсутність кожного з них негативно впливає на кінцевий результат. Тому проектна організація «НІКО-2007» звертає особливу увагу на кожен робочий етап.

Початковий етап — це розробка ескізів: проводиться аналіз можливих технічних, дизайнерських та художніх рішень щодо побудови об'єкта, оцінюються технічні та економічні показники. Також, оцінюється ділянка, де має розміщуватися забудова та розташування інженерних мереж. Важливим є організація архітектурно-будівельної концепції на основі побажань замовника.

Наступний етап — це безпосередньо проектування. На цій стадії розробки з замовником узгоджуються деталі щодо автоматизації інженерного обладнання: водопостачання, кондиціонування повітря, електроустаткування, каналізація, опалення, вентиляції. Результатом цього етапу є недеталізована комп'ютерна модель будівлі.

Спеціальні розділи проекту (оцінка впливу на навколишнє середовище, кошторисна документація тощо) виконуються за потребою в залежності від об'єкта. На цій стадії проектування виконуються теплотехнічні розрахунки огороджуючих конструкцій із урахуванням вимог енергозбереження.

Під час проектування будинків, важливу роль відіграє розробка проектної документації. Цей етап має бути добре продуманим, адже саме він безпосередньо потрапляє на будівельний майданчик. Договір про проектування є вихідним документом. На підставі такого документу, проектна організація проводить невеликі правки та приступає до проектування обєкту.

Робочий проект — це поєднання проекта технічного з робочим кресленням. Проектна організація повинна обгрунтувати всі архітектурно-технічні рішення. В готовому проекті мають бути вирішені питання організації роботи та технології будівництва, вибір обладнання та будівельних рішень, організації робочої структури та кошторисної вартості будівництва.

ПП «НІКО-2007» має кваліфікованих спеціалістів з відповідною освітою, навиками та професійним досвідом. Наша компанія застосовує лише ретельно продумані архітектурні та технічні рішення, які задовольнять будь-якого замовника.

Ми прислуховуємось до побажань замовника та втілюємо їх у життя. Працюємо по Україні. Надаємо технічне обстеження будівель, розробляємо проектування та необхідну документацію. Замовити послуги ПП «НІКО-2007» можна на сайті або за контактним номером.