Про водневі генератори почали говорити відносно недавно, але вони вже починають набувати популярності в промисловості. При взаємодії молекул водню та кисню відбувається висока тепловіддача. В природі чистого водню не буває, тому основним джерелом залишається звичайна вода. 

Така установка як водневий генератор має багато переваг.  Проблем нестачі палива з ними можна легко уникнути. Так можна зекономити велику кількість електроенергії. Прилад простий у експлуатації. 

Найбезпечнішим обладнанням вважається виготовлене в промислових умовах. Процес виробництва враховує показники тестових запусків зразків, ряду експериментів та інших науково-дослідних заходів. При виборі також потрібно звернути увагу на особливості монтажних робіт, потужність, кількість споживання електроенергії та контурів. Зважайте і на репутацію виробника, ознайомтеся з відгуками і детально з вибором товару. 

Саморобні установки дуже неякісні. В них може витікати паливо, що призводить до аварійних ситуації. На підприємствах застосовувати їх дуже небезпечно. Це відбувається внаслідок поганої герметичності. Навіть при покупці в магазині ретельно перевірте товар. Також варто врахувати, що спеціалісти не радять самостійно намагатись покращити водневі генератори, що виготовлені на заводі. Так ви порушите герметизацію і ризикуєте спровокувати витікання киснево-водневої суміші.

Ви можете замовити хороший генератор в нашому інтернет-магазині "Новафілтер Технолоджі". Промислові генератори серії MAXIGAS і MIDGAS2 виробляють азот безпосередньо з компресорного повітря в точній відповідності із заданою якістю і кількістю. Це є вигідною, надійною і безпечною альтернативою традиційним методам забезпечення підприємств азотом в балонах і цистернах. 

Азот - чистий газ, що міститься в повітрі. Він сухий та інертний. При повному видаленні молекул кисню можна досягти зростання аеробних мікроорганізмів, зупинити окислення і убезпечитись від займання або вибуху. 

Детальні характеристики наших генераторів можна знайти в описі товару на сайті. Також радимо звернути увагу на те, що зараз в наявності маємо таке обладнання як фільтри для рідин, фільтри мембранні, повітряні фільтри та інше. Все це є в каталозі. 

Наш основний офіс знаходиться в Києві. Доставку здійснюємо по всій території України. 

Щоб замовити товар, зателефонуйте нам або самостійно оформіть замовлення через корзину!