В сфері обробки зерна незамінним є обладнання, що дозволить провести первинну обробку матеріалу і  успішно переходити на наступні стадії. 

Для цього найкраще підійде таке обладнання як зерноочисна машина. Вона використовується для максимального відділеня від маси сторонніх домішок, чужорідних тіл, пилу та сміття. Процес націлений на якісну очистку перед подачею на лінію обробки зерна. 

Щоб розібратися як працює сепаратор необхідно зрозуміти його будову. Основним робочим елементом є приймальний бункер куди засипається зернова маса. Також важливою є частина, що видає матеріал в бункер. В сепараторі є два корпуси з решіткою: верхій та нижній. Це основні стандартні елементи, що є у всіх сепараторів. У кожного виробника будова може трошки відрізнятися. 

Як працюють сепаратори? Зернова маса завантажується у бункер, рівномірно розподіляється по решітках. Потім пристрій для подачі зерна передає все у канал аспіраційного очищення. На цьому етапі за допомогою потоку повітря зерно очищується від домішок соломистого типу. Далі шнековий елемент виводить ці домішки назовні. На завершальному етапі зерно проходить очистку від більших відходів. 

До речі, сепаратор зерна може працювати автономно або бути частиною лінії виробництва. Це залежить від ваших побажань. Режими роботи також можна змінювати. В одному режимі ви отримаєте сировину кращої якості і витратите більше ресурсів, а в іншому гіршої якості і відповідно буде задіяно менше ресурсів.

Продуктивність залежить від типу обладнання і виробника. Вона може коливатись від п'ятнадцяти до ста двадцяти тонн за годину (в середньому). 

Замовити якісний сепаратор можна в нашому інтернет-магазині. Всі товари, що представлені в каталозі виробляються на сучасному обладнанні ХЗЗО. Ми лідери на сучасному ринку і маємо великий досвід роботи. 

Зверніть увагу на зерновий сепаратор ІСМ-150-ЦОК. Він дуже потужний. Очищує аж сто п'ятдесят тонн зерна за годину. Маса такого обладнання тисяча шістсот двадцять кілограмів. Найчастіше замовляється підприємцями для великих зерноочисних заводів. Але в каталозі ви можете знайти і менші сепаратори, які можна використовувати в невеликих приміщеннях або на вулиці. Вони не такі продуктивні, але компактні. Їх вибирають фермери для приватних господарств. Доставка по всій Україні безкоштовна. 

Щоб оформити замовлення, додайте товар в корзину або напишіть нам лист!