В процесі збирання зернові культури мають вигляд неоднорідної маси з домішками мінеральних та органічних речовин. Листки бур'янів там теж присутні і за декілька днів після збору врожаю, зерно починає накопичувати в собі вологу і гнити. Це суттєво знижує якість зерна та зменшує період зберігання.

Калібрування зерна - це процес, що покращує якісні характеристики продукту. Найчастіше це відбувається в промислових умовах. Як результат, кращі зерна виокремлюють, тобто перебирають врожай, виділяють продукт придатний до споживання, а все інше відсіюють. Ви отримуєте кругле, довге, велике насіння та інші різновиди. Всі отримані матеріали можна використати в різних цілях на Ваш розсуд. Це дуже важливий процес, що допоможе уникнути значної втрати врожаю через неправильне зберігання.

Існують спеціальні машини, що калібрують та очищують зерно. Масштаб залежить від габаритів обладнання та особливостей роботи підприємства, а також від типу матеріалу.

Чи могли б Ви колись уявити обладнання, що автоматично буде очищувати зернові культури після збирання врожаю - машини, що зможуть самостійно очищувати і калібрувати. Воно існує. Декілька років тому на одному із українських заводів розробили самопересувний очисний комплекс. Це найкраще рішення для обробки врожаю після збирання. Так Ви зекономите час та збільшите продуктивність роботи. СОК застосовують на складах, елеваторах і токах. Це аналог ЗАВ. Але ця модель покращена та повністю автоматизована, що виключає ручну працю і полегшує Вам життя. При використання такого обладнання немає необхідності самостійно завантажувати бункер. Комплекс під'їжджає до вороху і підбирає його. Далі сортує по фракціях. Відходи, пил, домішки і сміття відвантажуються у спеціальний контейнер. Зерно розподіляється на три категорії. 

Купити сок 25 або сок 30 можна в нашому інтернет-магазині. Працюємо від Харківського заводу зерноочисного обладнання. Завдяки цій унікальній розробці ми вийшли на світовий ринок. Аналогів СОК не існує. Він одночасно може завантажувати та очищувати ворох, сушити зерно, калібрувати насіння, вивантажувати відходи. 

Таке обладнання дуже просте у експлуатації, екологічне, продуктивне та значно зекономить ваші ресурси і час. Для аграрного господарства - це великий прорив. Так ви точно позбудетесь всіх конкурентів. Доставку оплачує ХЗЗО. 

Щоб замовити інноваційний сок, залиште заявку на сайті! Чекаємо дзвінків!