Вибір системи опалення для дому чи бізнесу - відповідальна і доволі клопітка справа. Проте, завдяки сучасним технологіям, які пропонує компанія «Стала енергія»,  цей процес стане для Вас значно приємнішим і комфортнішим.

«Стала енергія» вже багато років реалізує в Україні енергоощадні проекти, основою яких є теплові насоси.

Тепловий насос – передова технологія в альтернативній енергетиці. У багатьох прогресивних країнах такі системи є найбільш затребуваним засобом опалення.

Переваги теплових насосів.

Екологічність. Для своєї роботи геотермальні насоси не використовують викопні ресурси. Джерелом енергії для цих насосів є навколишнє середовище: грунт і вода,  відповідно, шкідливих викидів в атмосферу теж немає.

Економічність. Теплові помпи потребують вкладення коштів на початковому етапі, які вже за 3-5 сезонів повністю окуплять себе, адже Вам не доведеться платити за ресурси, так, як це відбувається з газом, вугіллям чи електроенергією.

Багатофункціональність. В холодну пору року насоси використовують для опалення та гарячого водопостачання, а влітку – для кондиціонування повітря у будинку.

Надійність. Тепловий насос працюватиме не одне дисятиліття без капітального ремонту.

Автономність. Не потребує постійного втручання в свою роботу. Достатньо оглядати його раз на сезон. Не прив’язаний до поставок палива.

Універсальність. Такі системи опалення зможуть «пристосуватись» до будь-яких кліматичних умов.

Безпечність. Помпи не використовують газу, а отже, зникає ризик вибуху, пожежі чи витоку небезпечних речовин. Вся конструкція насосів розроблена таким чином, що жодна деталь не може нагрітись чи розплавитись.

Кліматичний комфорт. Жодні коливання клімату не впливають на роботу насоса. Зміна температури і вологості в домі буде для нього непомітною.

Вже зараз теплові насоси випереджають традиційні системи опалення на багато кроків і їх сміливо можна назвати технологією майбутнього. Хоча установка такої системи вимагає значних вкладень на початковому етапі, вже за кілька сезонів стає зрозуміло, що вкладення виправдані. Обравши для себе саме геотермальні насоси, ви інвестуєте у свою безпеку та безпеку навколишнього середовища.