«Стала енергія» - офіційний представник теплових насосів WaterFurnace (США) - запрошує до співпраці.

Продавати сірники чи теплові насоси – вирішувати вам!

 

Про нас

Наша компанія - офіційний представник в Україні відомого у світі виробника теплових помп WaterFurnace (США). Насоси цієї фірми є надійними і дозволяють суттєво зекономити на опаленні без використання газу.

Компанія «Стала енергія» пропонує «під ключ» встановлення теплових насосів в Україні.

Альтернативне опалення сьогодні є надзвичайно актуальним в Україні, і ми даємо вам можливість скористатися ним на дуже вигідних умовах!

 

 

У чому перевага теплових насосів

 

Тепловий насос або помпа – пристрій, за допомогою якого теплова енергія може передаватись до більш нагрітого тіла відповідно до циклу Карно. Практичне застосування цього явища для нагріву приміщень запропонував Кельвін ще у 1852 році. Використання теплових насосів дозволяє отримувати теплову енергію з ґрунту або води, та обігрівати за її допомогою будинки, офісні будівлі, басейни, тощо. Також теплові помпи дають можливість кондиціонувати приміщення в спекотну пору року – в цьому випадку тепло з повітря будівлі можна відводити для нагріву води в басейні або у водопроводі.

Теплова енергія, отримана таким чином, є безкоштовною. Платити доведеться лише за електроенергію, яка потрібна для роботи помпи. Використання такої системи обігріву дозволяє зекономити кошти у 4 рази!

Серед основних переваг теплових помп можна виділити такі:

  • економічність – дозволяють якісно обігрівати приміщення при невеликих витратах;
  • швидка окупність – встановлення системи окупиться у багатьох випадках лише за 2-4 роки;
  • надійність – геотермальні насоси можуть працювати десятиліттями без збоїв та додаткового обслуговування;
  • безпечність – теплові помпи є абсолютно безпечними для людей, тварин і навколишнього середовища;
  • естетичність – система, яку ви встановите на прибудинковій ділянці, є повністю непомітною, а отже – не зіпсує краєвиду.

 

Чому використання теплових насосів є актуальним

 

Сьогодні ціна на газ  настільки висока, що багато хто відмовляє собі в повноцінному обігріві приміщень зимою. Жителі України намагаються включати нагрівальні прилади взимку якомога рідше, що приводить до застуд, а часто й до замерзання та розриву труб. Крім того, газ є невідновлюваним енергоресурсом, і з часом його запаси зменшуються. Ціна на газ для населення може збільшитись у будь-який момент, а тому варто вже зараз шукати альтернативних способів опалення.

Геотермальні теплові насоси WaterFurnace – чудова альтернатива іншим способам обігріву. Адже вони дозволяють використовувати відновлювані джерела енергії, а саме ґрунт та воду. Ці джерела не вичерпуються з часом. Ділянку землі біля вашого будинку, ґрунтові води ви можете використовувати десятиліттями, і при цьому їм це зовсім не шкодить. Тепловий нанос подбає не лише про тепло для вас та вашої сім’ї, але і про збереження довкілля!

 

Особливості геотермальних насосів

 

Геотермальні насоси WaterFurnace для обігріву приміщень використовують енергію ґрунту. В основі їх роботи лежить явище теплової інерції: температура в товщі ґрунту на глибині більшій, ніж 6 метрів, відповідає середньорічній температурі повітря і майже не змінюється впродовж року.

Для роботи таких помп встановлюють ґрунтові зонди та колектори, які вмонтовують в землю. Колектори бувають горизонтальними, вертикальними, з безпосереднім теплообміном, тощо. Який саме тип обладнання найкраще використати у кожному випадку - залежить від особливостей земельної ділянки.

 

Для своїх партнерів Компанія «Стала енергія» пропонує вигідні умови співпраці, а також дієву маркетингову підтримку.

Приймайте рішення швидко – щоб увійти в Новий рік з новим успішним напрямком Вашого бізнесу.

Зателефонуйте або напишіть прямо зараз!