Технічна інспекція будівель - це сукупність досліджень, розрахунків та висновків, які стануть основою для прийняття обгрунтованих будівельних рішень. Перевірка будівель та споруд здійснюється: відповідно до плану; після різних аварій та стихійних лих; до капітального ремонту чи переобладнання; для оцінки стану об'єкта в процесі купівлі та продажу.

Під час обстеження будівель оцінюється стан структури, фундаментів, фасадів, даху, водопровідних мереж та майна. Ці перевірки проводиться, щоб забезпечити дотримання будь-яких будівельних, сантехнічних, електричних, механічних чи спеціальних норм.

Технічний огляд будівель та споруд здійснюється методами візуального огляду, фотографічними зображеннями дефектів, лабораторними дослідженнями зразків. Своєчасне обстеження будівель та споруд здійснюється з метою мінімізації операційних ризиків, встановлення фактичного стану об'єкта. Після завершення огляду вам видається технічний звіт про проведення поточних робіт.

Цей документ включає в себе всі результати проведених аналізів технічного потенціалу будівлі та висновок про оперативну спроможність будівлі: чи вона підходить для подальшої експлуатації, чи потребує реконструкції та подальшого оновлення, або будівля повинна бути повністю знесена.

Основними завданнями обстеження конструкцій є запобігання або виявлення вже наявних дефектів і пошкоджень у будівельних конструкціях для їх подальшого усунення; отримання оцінки, що визначає безпеку та операційну здатність будівель; профілактичні заходи, спрямовані на поліпшення безпеки та обслуговування будівель у відповідному робочому стані.

Необхідність технічної експертизи може виникнути у разі виявлення видимих пошкоджень будівель, споруд, окремих конструкцій, у разі виникнення аварії, перепланування чи переобладнання, необхідності реконструкції або капітального ремонту.

Процес проведення комплексної технічної перевірки включає: вивчення архівної та проектної документації; верифікацію даних на основі факторів, наявних у технічних сертифікатах; виявлення можливих штампів та поселення.

У разі відкриття будівельного проекту здійснюється геолого-гідрологічне обстеження ділянки. Формується повний і всеосяжний опис інженерного обладнання та умов будівництва. Проводиться детальне і ретельне інструментальне дослідження споруд та сполучень.

Приватне підприємство «НІКО-2007» проведе технічне обстеження будівель, яке включатиме всі виявлені дефекти та рекомендації. Ми пропонуємо роботу професіоналів: швидка професійна робота точно і детально. Ми відображуємо дані у вигляді малюнків, креслень, фотографій, графіків та аналітичних висновків.

Замовити послугу технічного огляду споруди ви можете на сайті у розділі «Послуги» або за контактним номером в менеджера-консультанта.