Проектна документація забезпечує реалізацію факторів проектування та вибору, які архітектор зробив у дизайні, щоб задовольнити бізнес та технічні вимоги. Ця документація також допомагає в реалізації дизайну. У багатьох випадках, коли архітектор проекту не несе відповідальності за реалізацію, проектні документи забезпечують успішну реалізацію проекту інженером-виконавцем.

Створивши документацію для декількох конструкцій, ви зможете розробляти стандартні процеси та шаблони, щоб допомогти у створенні проектної документації. Документація може варіюватися від проекту до проекту. Багато консалтингових компаній та торговельних посередників мають стандартні шаблони документації, які вони використовують при розробці рішень.

Належним чином задокументований проект повинен містити таку інформацію:


- архітектурний дизайн;

- план впровадження;

- інструкція по встановленню;

- план перевірки валідації;

- операційні процедури.

Ця інформація може бути включена в єдиний документ або розділена на різні документи. Кінцеві кроки процесу проектування включають одержання схвалення замовником для початку реалізації дизайну.

Створення та розробка проектної документації.

Архітектурний документ - це технічний документ, який описує компоненти та технічні характеристики, необхідні для підтримки рішення, і забезпечення того, щоб певні бізнес та технічні вимоги до проекту були задовільнені.

Архітектурний документ повинен містити мету та загальний огляд, короткий зміст, методологію проектування, концептуальний дизайн, логічне та фізичне управління, зберігання, обчислення та проектування мережі.

Розділ "Мета та огляд" дизайну архітектури включає розділ "Виконавчий розділ". Цей розділ - огляд високого рівня дизайну та цілей, які буде виконано у проекті, а також визначає мету та обсяг документу, що стосується архітектури.

Основними цілями, які мають бути досягнутими в цьому проекті, є підвищення операційної ефективності та забезпечення високої доступності програм, що постають перед клієнтами.

В документі описано рекомендовану реалізацію архітектури, яка базується на конкретних бізнес-вимогах та рекомендованих практиками. У документі містяться як логічні, так і фізичні аспекти дизайну для всіх пов'язаних компонентів інфраструктури, включаючи сервери, сховища, мережі, керування та віртуальні машини.

Приватне підприємство «НІКО-2007» надає послуги розробки документаці для реалізації проектів будівництва. Окрім того, ми пропонуємо авторський нагляд в будівництві та проектування будівель та споруд.

Замовити послуги нашої фірми можна на сайті або в менеджера-консультанта за контактним номером.