Холодильне обладнання - це невід'ємна частина у сфері торгівлі та ресторанного бізнесу, адже саме воно допомагає забезпечувати потрібну для зберігання продуктів температуру. Для виконання таких функцій існує чимало обладнання: холодильні шафи, холодильні вітрини, морозильні ларі, морозильні камери тощо.

Через те, що при відкритті власного бізнесу, велика частина бюджету витрачається саме на таке обладнання, у багатьох може виникнути спокуса замінити його звичайним побутовим холодильником. Проте, в результаті, це приведе до ще більших витрат. Професійне обладнання має більш потужний агрегат, який здатний функціонувати в режимі частого відкривання дверей. До того ж, побутові холодильники призначені для зберігання свіжих та охолоджених продуктів, тоді як холодильні шафи мають різні температурні режими, для забезпечення різних станів, в тому числі заморозки. Існує велика кількість видів професійного холодильного обладнання. Розглянемо основні.

Холодильні шафи.

Залежно від температурни зберігання такі агрегати поділяються на 4 види.

1. Середньотемпературні шафи слугують для зберігання охолоджених продуктів, які швидко псуються протягом короткого часу при температурі від -3 до +12 °С.

2. Низькотемпературні шафи. У них зберігають продукти та напівфабрикати при температурі вищій за -18 ºС. Не застосовують для швидкого заморожування та довгострокового зберігання продукції.

3. Морозильні шафи використовують для довготривалого зберігання та заморозки продуктів або напівфабрикатів при температурі нижчій за -18 ºС.

4. Шкафи для швидкого охолодження та шокової заморозки. Забезпечують швидке замороження продукції, що не призводить до втрати нею естетичних та поживних якостей.

5. Комбіновані шафи вигідні тим, що не займають стільки місця, скільки зайняли б два вида шаф і виконують функції зберігання як охолоджених, так і заморожених продуктів.

Ларі та прилавки.

Такі агрегати при експлуатації економічніші за шафи такого ж об'єму. У свою чергу також поділяються на холодильні, низькотемпературні та морозильні. Вони можуть бути глухі або прозорі, з відкидною або розсувною кришкою. Продукти складають в спеціальні корзини. У маленьких ларі може не бути корзини, а великі можуть мати цілих 7.

Льодогенератори.

Льодогенератор призначений для виготовлення льоду, котрий використовується при приготуванні холодних напоїв, охолодженні напоїв, при демонстрації морепродуктів та ін.

Купити холодильне обладнання можна на сайті компанії «Фаєр Фрост». Ми пропонуємо надійний та якісний товар за вигідними цінами.