Оскільки глобальні побоювання щодо забруднення навколишнього середовища стають все більше поширеними, автомобільна промисловість вживає додаткових заходів, щоб нові автомобілі виробляли екологічно чисті викиди. Для дизельних автомобілів введення AdBlue стало звичайним явищем, оскільки багато виробників оснащують свої нові моделі системами, які використовують рідину для виробництва менш шкідливих викидів.

Що таке adblue?

AdBlue - це безбарвна рідина, яка виготовляється з суміші високочистої сечовини та деіонізованої води. Рідина є важливим компонентом технології селективного каталітичного відновлення (SCR), яка є однією з найефективніших систем зниження рівня оксиду азоту (NOx) у вихлопних газах, які виводяться дизелями. NOx є одним із найбільш шкідливих забруднювачів, що викидається двигунами, оскільки він вступає в реакцію з іншими газами в атмосфері, утворюючи дрібні частинки та озон, обидва з яких можуть пошкодити чутливу легеневу тканину у людей та тварин.

Коли паливо спалюється двигуном, AdBlue вводиться у каталізатор SCR, щоб перетворити NOx у менш шкідливу суміш азоту та водяної пари. Розчин зберігається у власному резервуарі, окремо від дизельного, перед додаванням до вихідного вихлопного газу системою контролю дозування, яка забезпечує достатню кількість AdBlue, щоб складати 2-6 % від загального споживання палива. У каталітичному конверторі SCR присутня сечовина, яка при нагріванні стає аміаком, реагуючи з NOx у викидах для перетворення забруднюючих речовин у азот, воду та невелику кількість вуглекислого газу - елементи, які вже є природними для повітря, яким ми дихаємо.

AdBlue не є токсичним і не має запаху, однак він може спричинити корозію деяких металів, і його потрібно зберігати та транспортувати з обережністю. Якщо адблу потрапить на шкіру, ретельно промийте її. Пам'ятайте, що всі автомобілі, оснащені цією технологією вихлопу, мають датчик концентрації сечовини, тому вам ніколи не слід намагатись емулювати розчин, використовуючи різні інші рідини.

Споживання AdBlue автомобілем залежить від конкретної системи післяопераційного очищення вихлопних газів, а також від стилю та умов водіння. Нормальне споживання AdBlue становить ~ 1 літр (0,26 галону) на 1,200 км (750 миль).

ТзОВ «Леоблу» пропонує рідину для каталізаторів Adblue від виробника. У постійній наявності на складі упаковки ємністю 20 л з лійкою, бочки 200 л, кубові ємності 1000 л. В нас гарантія високої якості та доступні ціни. Замовити адблю ви можете на сайті або за контактним номером.