Незважаючи на трагічні події 90-х років минулого століття, Чеченська республіка розвивається і стає частиною цивілізованого суспільства. З того часу було дуже багато модернізовано та реконструйовано.

Перша згадка про Чечню сягає ще в 16 століття, тоді-то й почалося постійне протистояння російсько-чеченських взаємин, коли в місці впадання Сунжи в Терек з'явилася перша російська фортеця. Після встановлення Радянської влади в березні 1920 року Терська область була розформована, а Чеченський (об'єднаний з Ічкерійським) і Інгушський (об'єднаний з Нагорним) округи стали самостійними територіальними утвореннями. У 1957 році Чечено-Інгушська АРСР була відновлена. І тільки 2009 року у зв'язку зі стабілізацією обстановки, знятий режим контртерористичної операції. До цього часу вже багато що було відновлено і зведено.

Побувавши там, можна споглядати дуже багато нових і красивих місць. Ось наприклад найбільша мечеть в Європі. Там встановлено 36 люстр. На створення колекції пішло кілька тонн бронзи, 2,5 кг золота вищої проби і більше 1 мільйона деталей. Люстри мають чеченський орнамент, який спеціально підбирався дизайнерами. А ввечері над нею світиться червоним неоном «Марша ба Хьо мархи бут» - ласкаво просимо, місяць Рамадан.

Нещодавно пройшло відкриття, після масштабної реконструкції, третього за величиною міста Чеченської Республіки - Аргун. Місто відбудовується швидкими темпами, і, якщо не вдивлятися в деталі - звичайне європейське місто. Скло, пластик, білий камінь. На відкритті міста був присутній Глава Чеченської Республіки Рамзан Кадиров. Він підкреслив, що протягом семи місяців в Аргуні побудовані 74 котеджі, торговий центр. Також відремонтовано 137 одноповерхових і десятки багатоповерхових будинків, відновлено найбільший у республіці палац культури, прокладено 27 км водопроводу, 21 км зливової каналізації, 18 км газопроводу.

«Сьогоднішнє відкриття - це тільки частина роботи, яка проводиться в місті Аргун. Нам ще належить побудувати сотні об'єктів, у тому числі діловий центр «Аргун-Сіті», лікарню, мечеть, муніципальне житло, стадіон та багато іншого. Масштабні зміни вже очевидні. В результаті проведеної роботи Аргун повинен стати одним з найкрасивіших міст. Його вигляд буде радувати не тільки жителів міста, а й гостей республіки», - сказав Р. Кадиров.
    
Наприкінці Глава Чеченської Республіки подякував всім працівникам, які були задіяні в реконструкції міста, всі компанії, які допомагали або сприяли якнайшвидшому відновленню. Не можна не відзначити і компанію Інтерфрахт ЛТД, яка, завдяки своїй наполегливості і професійній команді, допомогла перевезти негабаритний вантаж, а саме бурову установку з України в Аргун, що призначалася для будівництва ділового центру «Аргун-Сіті».

Від себе хочеться побажати Чеченській республіці подальшого розвитку і не зупинятися на досягнутому.

ТОВ «Інтерфрахт ЛТД» запрошує на семінар присвячений темі - «Документообіг та оподаткування в транспортній компанії. Як захистити себе від шахраїв».