Більшість вібраторів не мають інструкцій з експлуатації. Люди думають, що його використання очевидне. Але якщо ви ніколи не використовували вібратор, напевне, вам знадобиться кілька порад.

Якщо ви шукаєте кілька корисних підказок - ось посібник для початківців, написаний для більшості жіночих тіл, про те, як використовувати масажер для клітора та вібратор. Цей список призначений для усунення будь-яких переживань, яких ви можете відчувати при введенні акумуляторів у ваше сексуальне життя. Вібратори можна використовувати як інструмент для покращення самопочуття, так і для посилення ваших сексуальних стосунків з партнером.

1. Переконайтеся, що ви забезпечені конфіденційністю та вільним часом. Знайдіть собі зручне місце, вільне від людей, технологій або речей, які можуть переривати процес. Налаштуйтеся на релакс: увімкніть музику, блискучі вогні, порно, шоколад - все, що вам потрібно, щоб почати почувати себе сексуально і безпечно.

2. Зігрійте свої ерогенні зони пальцями та випробовуйте вібратор. Перш ніж здійснити контакт між вашими чутливими областями та вашою іграшкою, дозвольте їй затриматися на кожному рівні протягом декількох секунд, ознайомившись із різними відчуттями та звуками.

3. Встановіть попередній контакт. На найнижчій швидкості, повільно дозволяйте вібратору рухатися до більш чутливих місць вашого тіла, чи це ваша внутрішня поверхня стегна чи вагінальні губи.

4. Працюйте над кліторним оргазмом (тут допоможе кліторальний вібратор). Експериментуйте зі зміною налаштувань швидкості та тиском вашої іграшки. Не забудьте розслабитися, дихати та насолоджуватися відчуттями вашого тіла.

5. Ви можете дозволити вібратору ковзати усередину вашої піхви, імітуючи статевий акт. Поверніться до найнижчого значення вібратора та повільно вставте наконечник у вашу піхву, не натискаючи, щоб ви не відчували себе незручно або не загубили руків'я на іграшці. Експериментуйте, переміщаючи вібратор всередину та зовні, знайдіть свою точку G. Витратьте час, необхідний для стимулювання всіх ерогенних зон.

З партнером. Перед тим, як ввести іграшку у ваше спільне статеве життя, переконайтеся, що ви обидва з легкістю можете це зробити. Зв'язок, згода та комфорт кожного партнера є вирішальним для сексу. Подібно до того, як потрібно самостійно експериментувати з різними налаштуваннями та функціями вашого вібратора, ваш партнер повинен зробити те саме. Дозвольте йому перевірити різні параметри на менш чутливій частині тіла, перш ніж перейти до основного акту. Коли ви обидва знайомі з різними відчуттями, які може створити ваша іграшка, спонукайте його/її повільно та уважно вивчати більш ерогенні зони. Пам'ятайте, що практика вдосконалює.

Вібратор також може допомогти створити багатогранне задоволення, яке бажане багатьма жінками, що дозволить як кліторні, так і вагінальні оргазми. Під час проникнення натискайте вібратор на ваш клітор, поки ваш партнер продовжує рухатись. Або перемістіть і вставте вібратор усередину вашої піхви, поки ваш партнер надає ручне або пероральне стимулювання. Не забувайте, що стимуляція клітора важлива. Будьте креативними! Насолоджуйтесь, спілкуйтеся та експериментуйте.

А іграшки для експериментів з гарантією якості та повної конфіденційності ви можете замовити в інтернет-магазині «ЕроФан». У нас ви знайдете іграшки для дорослих, що повністю задовольнять ваші найпалкіші бажання та сексуальні фантазії. Замовити товар ви можете на сайті, оформивши замовлення, або за контактним номером в менеджера-консультанта.