Ми всі знаємо, що парфюмерія відіграє важливу роль як прийоми спокуси жінок, так і чоловіків. Кожна людина відчуває себе привабливою з різними типами запахів. Цей аспект цілком суб'єктивний. Незважаючи на це, є парфуми з феромонами, які містять науково перевірені речовини для залучення протилежної статі.

Що таке феромони?

Феромони - це хімічні речовини, природно випущені нашим власним тілом, метою яких є залучення протилежної статі шляхом нюхової стимуляції почуттів. Феромонні сигнали виявляються через орган, розміщений в носі - назальний орган. Коли він виявляє феромони, то посилає сексуальний сигнал у головний мозок, передаючи інформацію про сексуальну доступність та сумісність.

Деякі експерти стверджують, що природні хімічні речовини можуть посилювати сексуальну привабливість людини через відчуття нюху, інші вважають, що феромони людини практично відсутні. Одна річ є очевидною: феромони відіграють важливу роль у житті людей. На відміну від гормонів, які впливають на організм внутрішньо, феромони працюють поза тілом, впливаючи на тих, хто поруч.

Феромони не мають запаху, але вони часто присутні у тілесних виділеннях - все це поєднується з феромонами, але наша природна негативна реакція на ці запахи ускладнює висновок про те, що створює позитивну реакцію в деяких випадках. За даними більшості досліджень, люди ще не знайшли способу свідомо відправити феромони як сигнали для залучення протилежної статі. Але ця "магічна сила" справді існує для тварин і була науково доведена. І якщо самка може створити феромони для залучення партнера, то чому ми не можемо?

Як відрізнити парфуми феромони від звичайних?

Феромони, які впливають на чоловіків і жінок, відрізняються один від одного. Існує велика кількість наукових досліджень, які свідчать про те, що феромони насправді працюють, а ряд виробників парфумів включають феромони в склад деяких ароматів. Та насправді неможливо точно дізнатись, чи парфуми містять феромони, але існують способи, за допомогою яких ви можете підібрати кілька підказок.

Прочитайте інгредієнти на етикетці упаковки. Шукайте слова, що починаючться з «андро», зокрема андростенолу, андростенону та андростадієну. Вони є трьома найбільш популярними в парфумерії. Спостерігайте за реакціями на аромат. Дію справжніх парфумів з феромонами ви побачите дуже швидко.

В інтимному інтернет-магазині «ЕроФан» ви можете придбати парфуми з феромонами як для чоловіків, так і для жінок. Вони посилять сексуальний потяг та привернуть увагу до вас протилежної статі. Замовити парфуми з феромонами ви можете на сайті або за контактним номером в менеджера-консультанта.