Плануєте ремонт чи перепланування квартири і не знаєте з чого почати? Почніть з дзвінка до професіоналів! Фірма "Демонтажні роботи Луцьк" пропонує широкий спектр послуг з демонтажу та вантажоперевезень. Кваліфіковані фахівці нашої фірми допоможуть вам позбутися від старих перегородок, плитки, підлоги та стін, щоб створить щось нове, використовуючи сучасні технології і обладнання.

Провести демонтажні роботи в квартирі дуже складно. Це процес, який вимагає спеціальної підготовки, знань та досвіду. Адже існує багато прихованих «підводних каменів» в демонтажних роботах, які необхідно враховувати заздалегідь. Наша фірма має великий досвід роботи та ретельно підбирає технологію демонтажу, тому гарантує найвищу якість роботи в найкоротші терміни.

Демонтаж стін і перегородок.

Такі роботи виконуються у випадку, якщо потрібно перепланувати приміщення або реалізувати капітальний ремонт квартири, будинку через з'єднання кількох приміщень. Окрім демонтажу, часто вимагається ще і зведення нових стін, щоб не порушити цілісність будівлі. При знесенні стін може знадобитися перенесення електропроводки, системи водопостачання або опалення.

Демонтаж плитки.

При демонтажі плитки, спеціалісти обирають вид демонтажу, в залежності від виду плитки і способів її укладання; демонтаж плитки, яка лежить на цементно-піщаному розчині, демонтується з використанням молотка, перфоратора або відбійника. У цьому випадку плитка руйнується і її повторне використання вже неможливе. Демонтаж обробленої дорогої плитки покладеної на клей, можна зняти з мінімальним пошкодженням і надалі повторно використовувати.

Після зняття плитки залишаються залишки розчину їх теж треба видалити. При цьому, швидше за все, доведеться видалити і шар штукатурки. Наша фірма все це зробить швидко і якісно.

Демонтаж стяжок.

Стяжка - це основа для чистового покриття між бетонним перекриттям і самим покриттям підлоги. Вона може бути монолітною і композитною, тобто складатися з кількох шарів. Від складу стяжки залежить і трудоміскість її демонтажу.

Стандартний спосіб демонтажу стяжки - її руйнування ударним інструментом. Вибір ручного або електроагрегату залежить від товщини і міцності чорнової підлоги. Якщо в чорновій підлозі є арматурна сітка, її доведеться надрізати і видаляти частинами. Цементні і бетонні стяжки вважаються найміцнішими і найважче піддаються демонтажу.

Фірма «Демонтажні роботи Луцьк» пропонує вигідні розцінки на демонтажні роботи. Наші спеціалісти максимально безпечно і швидко здійснять демонтаж перегородок, стін, плитки та стяжок. Окрім того, ми допомагаємо здійснити переїзд, пропонуємо послуги вантажників та вантажоперевезень. Працюємо в Луцьку, Волинській області та по всій Україні.

Замовити послугу демонтажу ви можете на сайті або за контактним номером у менеджера-консультанта.