Для того, щоб речі мали гарний вигляд та добре виконували свої функції, за ними потрібен правильний і регулярний догляд. Махрові рушники — приємні на дотик та м'якенькі, як тільки ви їх купили. Проте махрові вироби можуть швидко втратити свої якості, якщо нехтувати елементарними правилами догляду за ними.

Як часто прати?

Більшість людей не пере рушники так як потрібно. Рекомендують прати їх кожні 3 дні, а ще краще, після кожного третього використання. Якщо ж ви живете в жаркому та вологому кліматі, для того, аби зупиняти розмноження бактерій, краще прати рушники ще частіше. Рушники для рук добре прати щодня. Непоганою ідеєю є мати 2-3 набори рушників на зміну.

Що робити, якщо рушники мають неприємний запах?

Щоб зупинити запах, який, можливо, не зникає навіть після прання, після використання вішайте один рушник на одному гачку, що він міг провітрюватись.

Чому рушник погано вбирає вологу?

М'які рушники — це чудово. Проте деякі виробники, для того, щоб знизити ціну виробнцтва, використовують неякісну пряжу та «фальшиву» м'якість, додаючи пом'якшувач. На жаль, хімікати в пом'якшувачі роблять рушники менш абсорбуючими. Для такого випадку пропонуємо вихід: перед використанням поперіть рушник в гарячій чи теплій воді, використовуючи звичайний миючий засіб і додайте 1 склянку білого оцту при полосканні. Це допоможе позбутися будь-якого пом'якшувача. Щоб абсорбуючі властивості зберігались надалі, варто раз на місяць проводити дану процедуру.

Як часто потрібно міняти банні рушники?

Банні рушники мають не легку долю! Для того, щоб продовжити життя рушника, рекомендують використовувати 2-3 набори одночасно. В іншому випадку, вам потрібно буде змінювати їх більше ніж кожні 2-4 роки.

Чи потрібен кондиціонер при пранні махрового рушника?

Не бажано використовувати ополіскувачі при кожному пранні, адже він обволікує кожну ворсинку і це негативно впливає на поглинаючі властивості. Хорошим варіатом може бути засіб з силіконом в складі.

Як правильно прати махру?

Оптимальний температурний режим — 60 градусів. Найкраще для махрових виробів підійдуть рідкі засоби, адже частинки сухого порошку забиваються в волокна і тканина стає жорсткою. Для вирішення проблеми просто увімкніть цикл додаткового полоскання. Віджим рекомендують використовувати на 800 оборотів. При більших оборотах, тканина розтягується та втрачає форму швидше.

Купити якісні рушники, які прослужать довго (особливо при належному догляді) можна на сайті компанії «Аватон». Пропонуємо широкий асортимен, оптову та роздрібну торгівлю по всій Україні.