День народження — це особливе свято, на якому основну увагу приділяють імениннику друзі та родичі. Оскільки таке святкування відбувається лише раз на рік, на організаторі дійства лежить відповідальність аби цей час запам'ятався винуватцю свята та гостям. Якщо вам випала така роль, кілька порад щодо створення торжества вам не завадять.

Перш за все: свято, яке має запам'ятатись не обов'язково повинно бути ідеальним. Сфокусуйтесь на плані святкування дня народження, який створюється особисто для іменинника, навіть прикраси для вечірки варто обрати в його улюбленому стилі. Саме такі унікальні штрихи зроблять цей день незабутнім.

Зберіть інформацію про «почесного гостя». Які його захоплення, інтереси? Як він проводить свій вільний час? Дізнайтесь чи він любить грати у футбол, чи готувати, грати на музичних інструментах чи подорожувати. Саме такі деталі дадуть можливість персоналізувати свято та наповнити його креативними деталями.

Наприклад, використайте хоббі іменинника для формування теми вечірки або для оформлення торта.

Дитячу вечірку не завжди можна зробити у відповідності до хоббі, проте завжди є тема, яка цікавить малечу найбільше. Це може бути піратська вечірка, різноманітні квести.

Для створення дитячого свята пропонуємо декілька порад.

1. Обмежте кількість дітей. Основне правило полягає у тому, щоб діти не перевантажувались та і ви без сторонньої допомоги не зможете достатньо добре контролювати ігри.

2. Не затримуйте їх надовго. Хоча і 1,5 години можуть здаватися надто короткими для святкування дня народження, але цього буде достатньо для того, щоб гарно провести час та не виснажитись. Нехай офіційне святкування триватиме 1,5 години, адже багато батьків, забираючи дітей затримуються і спілкуються в кінці, тому свято фактично ітиме близько 2 годин.

3. Правильний час. Коктейльні вечірки можуть розпочатися о п'ятій вечора, але не дитячі святкування дня народження. Приблизно з полудня до першої години — найкращий час для святкування. Гості прибудуть не втомлені та готові до обіду. Заплануйте завершити свято до 5 вечора.

Багато дорослих як і діти з нетерпінням очікують свого дня. Деякі з них полюбляють затишні сімейні вечори, а хтось бажає, аби про його день народження знало чи не все місто. Тож для створення вечірки, добре вивчіть вподобання іменинника.

Персоналізація — те з чого ми починали. Це саме те, що запам'ятається. Ви можете повернутись у рік народження іменинника та стилізувати свято. Відповідний дрес код та декорації створять неймовірну атмосферу.

Декор для дня народження купити можна на сайті нашого ітернет-магазину. Маємо все, що потрібно для персоналізації свята.